Czepiacie się, że słabo technicznie.
Połowa osób tam jest pewnie drugi dzień w pracy i wszyscy muszą sobie wszystko od nowa układać.
Jak na adhoc jest git.
#tvp #wiadomosci

Czepiacie się, że słabo technicznie.
Połowa osób tam jest pewnie drugi dzień w pracy i wszyscy muszą sobie wszystko od nowa układać.
Jak na adhoc jest git.
#tvp #wiadomosci

@argonauta wczytywałem się i co prawda 3 miliardy są, ale:
- wszyscy mówią o dużej liczbie nowelizacji do budżetu w przyszłym roku, bo teraz zdążyli co mogli
- jest zapisane że kasę przeznacza ministerstwo i że "może" przeznaczyć do 3 miliardów w sumie. Tak więc nic nie muszą i pewnie będą woleli tę kasę wpompować gdzie indziej
Zaloguj się aby komentować