Chłopak 20+ podjechał z kapciem poszedł coś szybko ogarnąć i po paru minutach znowu odjechał do Chorzowa oddalonego o 12km z tym totalnym flakiem. Zapytany czy wie o falku "wiem" ale to nie jego auto


K⁎⁎wa co się dzieje z tym młodym pokoleniem, coraz częściej mam z nimi styczność i wszędzie podobne postawy.


ლ(ಠ_ಠლ)


#gownowpis #motoryzacja

a38ae184-13ed-413e-a87b-f816f4b70640

Komentarze (54)

@pawel-4 to wystarczy dopompować z zestawem naprawczym, nawet nie wiem czy dają do nowego mini koło zapasowe. W niektórych autach już nawet wnęki na zapas nie uświadczysz w bagażniku.

Bardziej chodzi o taką filozofię że ma wyjebane. Widzę to często zarówno prywatnie jak i zawodowo.

@Zly_Tonari o nie, tylko nie zestawem naprawczym. Potem nikt mu tego nie będzie chciał wyczyścić. Ale po to jest assistance, ogólnie postawę pochwalam, ja bym docenił.

Wzywając assistance? ;)

Lepiej to mieć dojazdówkę ¯\_(ツ)_/¯ po tym syfie mało który wulkanizator chce się tykać felgi, albo policzy x4, za czyszczenie. Żaden mój znajomy tego nie używa. No ale jeśli ktoś musi, no to wiadomo że lepiej w tą stronę.

No jakby umiał koło naprawić to by był człowiek godny szacunku, ważne, żeby umiał wiercić, pił piwo i śmierdział, nie uczył się synek od Janusza

@Zly_Tonari co nie znaczy że chciałbym być właścicielem tego pojazdu.

Prowadzenie znakomite ale technicznie rzecz biorąc to jest przeciętniak w wysokiej cenie

@Zly_Tonari ogólnie tak właśnie będzie jak już wprowadzą to super nowoczesne udogodnienie z wypożyczaniem samochodów w myśl idei "nie będziesz miał niczego i będziesz szczęśliwy"

@Legitymacja-Szkolna bo uważam że wyjebongo na wszystko jest aberracją społeczną ? Brzmisz jak dwudziestolatek któremu mama robi parówki bo sam jest zajęty przewijaniem tiktoka i nie daj bóg jeszcze by się poparzył czy coś.( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@Zly_Tonari bezstresowe wychowanie,brak odpowiedzialności za cokolwiek i załatwianie wszystkiego za nich. Im się po prostu należy,a jak? To już nie ich problem

@Guma888


Znajomemu ostatnio na rozmowie taki 20latek zadał pytanie "co firma znajomego mu zapewni i co mu da praca u niego?"


no tak przecież powinien przyjść i dziękować dobrodziejowi i całować po rękach że zechciał go zaprosić na rozmowę o pracę XD to że ktoś ceni siebie jako osobę i nie traktuje się jak gówno to raczej nie jest wada

@Guma888 pewnie jeszcze chciał pieniądze do 10. na koncie. Szczyt bezczelności!


Są różnego rodzaju zajęcia i widocznie szukał czegoś rozwojowego, a nie zapychacza czasu.

@Oczk Niby co takiego napisał? Komentarz był w takim samym tonie jak @Legitymacja-Szkolna. Więc tamten też powinien być usunięty. I mój też przy okazji.

@Legitymacja-Szkolna Cenić siebie to można jak się coś umie. A nie żądać 10k za samo przychodzenie do pracy, bo jaśnie Pan się zgodził pracować. Na chuj komu taki wydatek, jak nawet taki osobnik nie potrafi sam prania zrobić, czy kanapki z masłem.

W którym miejscu to powiedziałem? Jednak rozpoczęcie rozmowy tym tekstem uchroniło małolata przed pracą w ogóle. Dzięki temu żadna ze stron nie traciła czasu.

No przyszli boomerzy i się zesrali na miętowo dlatego


Nie będę komentował opisanej sytuacji bo nie znam za dużo szczegółów ale ja widzę że u was chodzi o frustrację p0laka niewolnika, młode pokolenie ma wiele rzeczy w d⁎⁎ie i wiele z tych rzeczy słusznie ma w d⁎⁎ie, a wy po prostu im tego zazdrościcie bo sami w młodym wieku robiliście wszystko potulnie jak baranki

@potezny_papiesz ale co ty do mnie rozmawiasz, chłop niszczy sprzęt bo ma wyjebane żeby koło dopompować z kompresora na stacji a ty mnie nazywasz boomerem ?

@potezny_papiesz To o czym chcesz pisać jeśli nie o opisanej sytuacji? Kontekst jest kluczowy, bo to zdrowe "mieć wyjebane". Ważne, gdzie jest granica.


W kontekście obrazka: czy jazda niesprawnym samochodem po drogach publicznych i zniszczenie komuś opony i felgi jest "zdrowe"?

@potezny_papiesz Ciekawe czy byłbyś taki mądry jakby to było Twoje auto pożyczone siostrzeńcowi/bratankowi czy komuś z rodziny. Chyba sam masz wyjebane na cudzą własność i nie masz nic/lub masz i nie pożyczasz, bo się boisz takich akcji. Kurwa jest jedna zasada: jak pożyczasz to szanuj bardziej niż swoje.

Nie będę komentował opisanej sytuacji bo nie znam za dużo szczegółów ale ja widzę że u was chodzi o frustrację p0laka niewolnika, młode pokolenie ma wiele rzeczy w dupie i wiele z tych rzeczy słusznie ma w dupie, a wy po prostu im tego zazdrościcie bo sami w młodym wieku robiliście wszystko potulnie jak baranki


@potezny_papiesz pieprzysz, jakby chodzilo o to, ze auto co prawda bylo w myjni ale maszyna ominela jakies wglebienie i tam jest brudne, a OP sie czepial, ze hurr durr mlodzi nie dbaja i nie myjo, a on to z ojcem recznie myl codziennie.

@Alky Stałem obok zajęty swoimi sprawami a że z natury jestem altruistą i zauważyłem kapcia to zwróciłem uwagę kierowcy na stan opony , bez nieuprzejmego wpierdalania się. Zapewne ta "negatywna" cecha też czyni mnie boomerem?

@Alky OP widocznie uznał, że to istotna sprawa. Coś jak w sytuacji kiedy komuś wypadł właśnie portfel, ktoś mdleje albo wlezie za chwilę pod tramwaj. Możesz zareagować od razu, ale możesz też wysłać tym osobom później maila

Oczywiście nie mam wątpliwości, że nie wprost, ale udzieliłeś twierdzącej odpowiedzi na moje pytanie.

@Alky no to trochę aspołeczny jesteś w tym złym znaczeniu tego sformułowania, jakby komuś coś się działo to na pewno bym zwrócił mu uwagę. Nie ważne czy krwawi, czy coś jest nie tak z jego samochodem - zabić kogoś autem to kwestia sekund. No ale nie, nie gadam z nieznajomymi xDD

@Petrolhead no właśnie granica jest tam, gdzie zaczyna się stwarzanie ryzyka dla życia i zdrowia innych niewinnych osób


@Zly_Tonari i propsy, ja też zawsze zwracam uwagę na takie rzeczy, i podzielam Twoją reakcję. dziwią mnie Ci, co ich to dziwi. zwykła uprzejmość pomiędzy kierowcami. no ale odpowiedź kierowcy - szok Program Bezmyślność2000 w pełni sił

Sporo ludzi ma takie podejście - nie moje, to mam to w d⁎⁎ie. Czy tylko młodych? Tego nie wiem. Może się trochę domyślam

@Petrolhead Niby tak, ale jednak nie do końca. Jego przebita opona może mieć wpływ na bezpieczeństwo innch uzytkowników ruchu. Zjedzie mu z felgi na zakręcie, wpadnie w poslizg i jeszcze kogoś zabije

@Emoprzemo @Misio_Puszysty akurat trafiliście na boomera z branży automoto z własnym warsztatem i to nie są runflaty. Runflat po przebiciu utrzymuje sztywność i wygląda jak opona która jest nie dopompowana.

Na dodatek mini nie daje runflatow do felg 16/17 cali beż dopłaty.


Dziekuje koniec orania

Zaloguj się aby komentować