agresywne zwierzęta - co o nich sądzicie?
(oczywiście nie mówię o psie)
#bekazpodludzi
agresywne zwierzęta - co o nich sądzicie?
(oczywiście nie mówię o psie)
#bekazpodludzi
Filmik bijący miłosierdziem.
Btw u nas ksiądz chodził po okolicy z tymi przydupasami i jak widziałem że nikt ich nie wpuszcza to z radością sobie wyobrażałem że dociera do nich że ta instytucja upada. I słusznie, za całe wpierdalanie się w politykę i moralność niewierzących serdeczny c&&j Im w katolicka d⁎⁎e
Zaloguj się aby komentować