Widzę jakieś napisy. To chyba elficki... #nivaznegdziedroga #urbex #heheszki






Widzę jakieś napisy. To chyba elficki... #nivaznegdziedroga #urbex #heheszki





Zaloguj się aby komentować
Wyspa Muhu i Saaremaa to jest Sztos. Powiadam Wam. #nivaznegdziedroga #podrozujzhejto





Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry z wyspy Saaremaa 🙂 Smacznej kawusi. PS. Tak to nadal jest morze a ja jestem na plaży. #dziendobry #nivaznegdziedroga #podrozujzhejto



Zaloguj się aby komentować
Na wyspie Muhu jest dużo muchu🤪 #nivaznegdziedroga #gownowpis




Zaloguj się aby komentować
Na Skellige wariacie... 🤪 #nivaznegdziedroga #podrozujzhejto





Zaloguj się aby komentować
Zachwycająca rzeka Gauja i Park Narodowy Kemeri. Łotwa. #nivaznegdziedroga #podrozujzhejto #łotwa





Zaloguj się aby komentować
Tere hommikust sellel udusel hommikul. #dziendobry #nivaznegdziedroga



Zaloguj się aby komentować
Nie ma fal nie ma fal nie ma faaal... #dobranoc #nivaznegdziedroga #estonia

Zaloguj się aby komentować
Eesti tervitab teid südamest! RMK przy samym morzu. Czego chcieć więcej? #nivaznegdziedroga #podrozujzhejto





Zaloguj się aby komentować
, bunkrowo plażowa żaba dla @Half_NEET_Half_Amazing. #nivaznegdziedroga #urbex #apustaja chyba też się nada

Zaloguj się aby komentować
Latvija ir skaista! .#nivaznegdziedroga #podrozujzhejto





Zaloguj się aby komentować
Na Litwie warjaty, a gdzie 🙃 Zamek Poniemuń, szutry i muzeum młotków, jedno z 4 na świecie. #nivaznegdziedroga #podrozujzhejto #litwa #ciekawostki




Zaloguj się aby komentować
Konar płonie, ekipa w komplecie, jutro jak dobrze pójdzie będziemy w Kłajpedzie. Miłej nocki Wam! @Cybulion dziękuwa za pinezkę i za fajną trasę po mazurskich piachach, mina leśniczego bezcenna jak go mijałem mając na budziku 9 dych a on miał niewiele mniej😅 #nivaznegdziedroga #podrozujzhejto #offroad #dobranoc





Zaloguj się aby komentować
Kurła @Cybulion ten camping jest chyba zamknięty 🤪 #nivaznegdziedroga #urbex #podrozujzhejto





Zaloguj się aby komentować
Wieści z trasy. Jak zwykle na ESkach i Autostradach festiwal kto szybciej wyprzedzi i zajedzie drogę ale był też miły akcent, mianowicie dwa piękne Citroeny 2CV. Jednego udało mi się uchwycić 🙃 #nivaznegdziedroga #podrozujzhejto #klasycznamotoryzacja

Zaloguj się aby komentować
Tere hommikust. Lähen reisile Balti riikidesse. Leedu, Läti, Eesti – need on nii ilusad! Trzymajcie kciuki za szczęśliwy powrót. #dziendobry #nivaznegdziedroga #podrozujzhejto

Zaloguj się aby komentować
No i na koniec jak to w niedzielę każdy polski Polak, trzeba do kościoła... #nivaznegdziedroga #urbex





Zaloguj się aby komentować
Bunkrowa niedziela, zapraszam do piekła... Dzikusek z dedykacją dla @deafone #urbex #nivaznegdziedroga





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Smacznej kawusi, niech Was kredyt nie udusi! #smacznejkawusi


Zaloguj się aby komentować