Właśnie się dowiedziałem, że wodę z kranu w Warszawie testuję się za pomocą małż i oczywiście dowiaduję się tego nie od polaka xD

StarozytnyKosmita
- 163wpisów
- 279komentarzy
Programista crtl +c

Programista crtl +c
Właśnie się dowiedziałem, że wodę z kranu w Warszawie testuję się za pomocą małż i oczywiście dowiaduję się tego nie od polaka xD
Zaloguj się aby komentować
ja to dopiero jestem
#gównowpis
Zaloguj się aby komentować
Silniczek-ładowarka na metanol muszę go mieć

Zaloguj się aby komentować
@Legitymacja-Szkolna jak ktos rozwinął firme na tyle że jest ją w stanie sprzedać to chyba jest przedsiębiorczy? na tym polega biznes, jak już rozbujałeś firmę to spzredajesz i otwierasz nową, firm nie buduje się po to żeby jakiś polak robak mógł się cieszyć że kupuje w "firmie z polskim kapitałem" tylko dla zysku
@mrocznykalafior https://en.m.wikipedia.org/wiki/Wish_(company) firma założona przez Polaka w USA. Jak pisali wyżej - tutaj nie ma kapitału, język nie jest używany globalnie, a klienci są relatywnie biedni. Do tego prawo nie jest gotowe na innowacje.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Chyba mam atak adhd muszę się wiercić
#gownowpis
Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
Celem życia nie jest przeżycie
Zaloguj się aby komentować
ale mnie naszło na słodkie
#gównowpis
Zaloguj się aby komentować
Raised By The World Wide Web - Crustsox
https://www.youtube.com/watch?v=LRwuB3cPZTA
#muzyka #rock #lofipunk
Zaloguj się aby komentować
OF Girlfriend - PenguinBand
https://www.youtube.com/watch?v=OiWg4dPYkcs&list=LL&index=17
#muzyka #rock #lofipunk
Zaloguj się aby komentować
Tylko oczy otworzył i do smartfona
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Please Be Patient I Have Autism - NEET
https://www.youtube.com/watch?v=C-AeejnrOCQ
#muzyka #rock #lofipunk
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Chłop musi mieć naprawdę dość xD
#bekazpisu #heheszki

A propos marży na paliwa że były jak zawsze i taniej się nie dało itp: od początku roku rz. Wisłą płyną w górę co kilka dni z Gdańska do Płocka jebitne transporty zakupionych świeżo za dewizy elementów linii technologicznych do przerobu ropy. Ponoć ma być około 80 takich wycieczek. Kilkudziesięciometrowe zestawy, tysiące ton żelastwa, potężne gabaryty ciągnięte przez 3 holowniki/pchacze.
Od kilkudziesięciu lat nikt z mieszkańców nadwodnych czegoś podobnego nie pamięta, szły max 1 - 2 w roku albo przeważnie nic. Tak że Danielowi powodzi się świetnie, jest gołda, są apanaże, plaży piniądzem i jest mordo splendor aż Banasia mrowi
Zaloguj się aby komentować
Nie wiedziałem, że kreatywność jest jakoś bardzo pożądana na tym stanowisku, wspaniale się składa
#heheszki #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Mam nadzieję że balon się odnajdzie cały i zdrowy
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować