POV: Założyłeś o 10kg więcej niż tydzień temu i spoglądasz na swoje odbicie w lustrze podczas ostatniego powtórzenia ostatniej serii
#silownia #hejtokoksy


"Powiedziałem wejdź, nie stój tam"
POV: Założyłeś o 10kg więcej niż tydzień temu i spoglądasz na swoje odbicie w lustrze podczas ostatniego powtórzenia ostatniej serii
#silownia #hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować
Uszanowanie Tomki,
Wrzucam swój plan treningowy do oceny, jeżeli macie jakieś sugestie to śmiało.
Jestem początkującym a celem jest masa i siła
Wariant A
-Przysiad ze sztangą 5x5
-Wiosłowanie sztangą 5x5
-Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 5x5
-Wyciskanie sztangi nad głowę stojąc 5x5
-Uginanie ramion z hantlami chwytem młotkowym 3x8
-Wzniosy bokiem 3x8
-Allahy 3x8
Wariant B
-Martwy ciąg 5x5
-Francuskie wyciskanie sztangi łamanej siedząc 3×8
-Wyciskanie sztangą na ławce ujemnej 5×5
-Wyciskanie hantli nad głowę 3×8
-Uginanie Zottmana 3x8
-Uginanie ramion na modlitewniku przy użyciu sztangi łamanej 3×8
#hejtokoksy #silownia
Zaloguj się aby komentować
Uszanowanie Tomki,
Możecie polecić swoje playlisty na Spotify do targania żelaza? Mam kilka swoich ulubionych ale szukam czegoś dla zróżnicowania.
#silownia #hejtokoksy #spotify
Zaloguj się aby komentować
Uszanowanie Tomki,
Po dłuższej przerwie od wszelkiego sportu planuję udać się na siłownie nadrobić braki.
Możecie polecić prosty plan FBW z dużym naciskiem na górne partie a w szczególności ramiona?
Póki co chcę na spokojnie wejść w rutynę i zadbać o poprawną technikę.
#silownia #hejtokoksy

@Merkury To już lepiej lat pulldown rób zamiast podciągnięć asystowanych na maszynie.
a w szczególności ramiona?
Po głównych ćwiczeniach wielostawowych, które i tak zmęczą biceps i triceps rób 3-4 serie ćwiczeń na biceps i triceps do upadku, takim ciężarem, żeby zrobić maksymalnie 15 ruchów. Kontrolowane ruchy, bez zarzucania. Nie ma żadnej magicznej sztuczki, żeby doszło do hipertrofii, musi być nadwyżka kaloryczna i trening do upadku lub dostatecznie blisko niego (nie więcej niż 3 ruchy w zapasie).
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jest jakaś godna polecenia siłownia w okolicach Mirowa? Fajnie by było znaleźć miejscówkę w której by panowała atmosfera bardziej w stylu Mr. Olympia niż typowy fitness.
#silownia #hejtokoksy #warszawa

Zaloguj się aby komentować
#kiepscy #swiatwedlugkiepskich #humorobrazkowy #historia

Zaloguj się aby komentować
Zamawiałem ojcu polar i przy okazji zauważyłem promocję na mechanixy, jako że dość mam obijania sobie dłoni wybijając nity i śruby z najciemniejszych zakamarków samolotu to uznałem że szarpnę się i przetestuję.
Sporo ludzi je chwali, mam nadzieję że ta renoma będzie miała odzwierciedlenie w faktach.
#pracbaza #mechanika

Zaloguj się aby komentować
Wpadło mi w oko parę filmów ale nie mogę się zdecydować co obejrzeć.
Pomożecie?
#filmy #kino #netflix
@Merkury kurde stary, każdy z tych filmów to zupełnie inny klimat. Więc zależy na co masz ochotę;
30 dni mroku - horror akcji o nawalaniu się ludzi z wampirami, żadne wybitne dzieło, ale przyjemny seans, który szybko Ci zleci
Jeździec bez głowy - gotycki horror na którym się nie przestraszysz, mocno dopieprzony stylem Burtona
Equlibrum - mi się podobał, ciężka mroczna atmosfera, sciencie ficition o utopi i wypraniu z emocji, jednak strasznie powolna fabuła i można się wynudzić
Mściciel - rewelacyjny western takie trochę tarantinowski
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ostatnia nocka przetrwana, jeszcze tylko przebrać się, odbić o 6:00 i cztery dni wolnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nocnazmiana
Zaloguj się aby komentować
Dwie wręgi i jedna podłużnica zwiercone i zdjęte z samolotu. Zmianę kończę o 2:00 więc do tego czasu mogę zrelaksować się przy herbatce i poczytać Księgę Proroka Ezechiela.
Trzymajcie się tam w tą ciemną i mokrą noc i oby do rana.
#nocnazmiana

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Chwila przerwy od skręcania progu w samolocie.
Ogólnie to kawa zbożowa Anatol jest świetna, lata temu jak mój Dziadunio i Tata jeszcze jeździli tirami do Rosji to również lubili zabrać ze sobą starego dobrego Anatola.
#nocnazmiana #lotnictwo

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Siedzę sam w hangarze Lotu na Okęciu, robota na samolocie skończona, piję herbatę i słucham Czerwonych Maków na Monte Casino.
Jest dobrze.
Przejdą lata i wieki przeminą, pozostaną ślady dawnych dni...
#nocnazmiana
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Na początku roku skończyłem Metro Exodus, teraz pora na przejście dodatków.
Po skończeniu podstawki miałem przez pewien czas potrzebowałem przerwy, musiałem to sobie przetrawić.
Sceny takie jak herbatka u Admirała i przemierzanie pustego Nowosybirska zapadają w pamięć. Autorzy naprawdę postarali się i stworzyli atmosferę całkowitej beznadziei. O ile tragedie ludzkie są w grze świetnie pokazane to najstraszniejszy wydał mi się właśnie Nowosybirsk, nawet krzyk jest lepszy od wiecznej ciszy.
#metro2033 #gry

@Merkury ja się "obraziłem" na tę grę po tym jak bug podczas jednej z misji (tej na pustyni) spowodował że straciłem ok 5h rozgrywki.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Rozchorowałem się tragicznie i opuszczenie domu nie wchodzi w grę dlatego też impreza sylwestrowa będzie jedyna słuszna.
#sylwesterzhejto #swiatwedlugkiepskich

Zaloguj się aby komentować