
Kredafreda
- 661wpisów
- 549komentarzy
Przyszedłem tu wrzucać memy i pić kawe, właśnie skończyłem pić kawe

Przyszedłem tu wrzucać memy i pić kawe, właśnie skończyłem pić kawe
Zaloguj się aby komentować
Czy Ty wiesz, że mi nigdy nikt nic nie dał?! Wszystko musiałem odziedziczyć sam!
- Jan Paweł, 1670
Mi jeszcze się bardzo podobał tekst
"Człowiek chce do czegoś dojść ciężką pracą swoich chłopów, a Ci podatki chcą podnosić"
Szczerze polecam
#netflix #seriale

@Kredafreda
Dwa odcinki i rozjebało żenadometr.
Może minuta była fajna.
Jakież to jest bez błysku, bez wdzięku, fatalne językowo, aktorstwo z akademii okolicznościowej w gimbazie.
Jak weźmiecie dowolny poradnik pisania scenariuszy to każda prosta idea z tego podręcznika jest w tym scenariuszu opisana w sekcji przykłady z dopiskiem: tak nie rób i drugim dopiskiem: nigdy, k⁎⁎wa, przenigdy.
Paździerz przy którym paździerz z Ikei to lity mahoń.
Gx
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Piękny moment.
Mam nadzieje, że za 4 lata, nie spojrze na ten post i nie powiem sobie - Ale byłes głupi Kreda.
#polityka #sejmowyspam
Zaloguj się aby komentować
Hejterzy gdzie w niedziele z dzieckiem na obiad. Cała małopolska? Coś ktoś poleca?
Córka lvl prawie 2
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nastał dzień, kiedy bliżej mi do kolejek w luxmedzie, niż do kolejek do klubów na rynku w Krakowie.
Trójka z przodu. Okrągłe 30 lat.
Pozdrawiam Hejterki i Hejterów w tym dla mnie ważnym dniu!
Gdybym miał powiedzieć jeden cytat, który dedykuje dla hejto od siebie w tym dniu to powiedziałbym
"Idę swoją własną drogą, możliwe jednak, że wasza droga przez jakiś czas będzie równoległa do mojej."
J.R.R. Tolkien, Władca Pierścieni
115/1000
#memylotr

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
12 lat za kółkiem, zero zdarzeń drogowych przez tyle lat.
Jedynie raz sarne potrąciłem w terenie miejskim xD
Aż do dzisiaj, jade sobie spokojnie. Wyskakuje mi auto z parkingu, nie widzi mnie totalnie. Uciekam na pas pod prąd ale to nie wystarczyło.
Yyyyyh
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pamiętam jak moją żonę, gdy jeszcze żyliśmy w konkubinacie, namawiałem kilka dobrych miesięcy na obejrzenie Drużyny (extended ofc). Jeszcze przed odpaleniem narzekała, że jej nie interesują takie filmy "z elfami i krasnoludkami, bo są głupie".
Po pół godzinie odwróciła się do mnie i powiedziała "Ty, ale fajne to jest"
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować