
Frus
- 292wpisów
- 1159komentarzy
Uciekłem z wypoka bo cenzura

Uciekłem z wypoka bo cenzura
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wow! nabiłem lvl xD
Czuję się dokładnie tak samo jak dostawałem ujemne czy dodatnie punkty z zachowania w szkole średniej xD

Zaloguj się aby komentować
#stg
to którego dnia można spodziewać się ponownych wzrostów?
ja typuje w te dni xD

Zaloguj się aby komentować
#vicecity #muzyka #soundtrack
Flash się skończył to pora na kolejną stację xD
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@Frus Patologią jest fakt, że takie firmy mają co robić... Jak klient w restauracji nie chce zapłacić rachunku i zwolnić stolika a do tego pyskuje obsłudze - to jakoś nie ma problemu by wyprowadzić go w kajdankach na dołek a potem zwindykować dług przez komornika. Czemu zatem w przypadku wynajmu mieszkania trzeba ślizgać się na granicy prawa?
A jedzenie jest takim samym "prawem człowieka" jak mieszkanie
@tylko_grzanki Mamy ch⁎⁎⁎we prawo. Dodatkowo zbyt dużo biurokracji, która wydłuża proces eksmisji. Cała procedura eksmisji idzie przez ileś tam rąk czy urzędów a wiadomo to pożera czas w rezultacie pieniądze właściciela mieszkania idą z dymem. Nikt nie zwróci mu tych kosztów, które poniósł z powodu dzikiego lokatora. Ten nie płacąc rachunków ma wszystko w d⁎⁎ie bo tym i tak obciążony jest właściciel mieszkania bo on widnieje na umowach z dostawcami energii, wody itp itd.
Tak przynajmniej mnie się wydaje.
Zaloguj się aby komentować
#muzyka frog serio puścił coś nowego lol2
ja i tak tego nie kupuję, stare lepsze!
https://youtu.be/jwI1j7sslYI #nostalgia
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#tlustyczwartek
skoro wszyscy się chwalili, że żerą pączki to i ja się pochwalę.
Żęrę pączka xD

Zaloguj się aby komentować
Ej co się stało ze stroną dayafterparty?
szukałem ale tego nigdzie nie ma.
skasowali?
ktoś coś wie?
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tylko dla ludzi o mocnych nerwach xD
Nie wiem czy ktoś wrzucał ale wrzucę.
#wiadomoscipolska #wiadomosciswiat #bekazpisu
https://www.youtube.com/watch?v=wGb5LUSnXdo&ab_channel=PhilKonieczny
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować