Zdjęcie w tle
Janusz_Nosacz

Janusz_Nosacz

Zawodowiec
  • 6wpisy
  • 350komentarzy
Opłaca się inwestować czy nie warto: https://botland.com.pl/czesci-zapasowe-drukarki-3d/20066-micro-swiss-direct-drive-extruder-dla-drukarek-3d-creality-ender-5-0769407527700.html
Pacjent to Ender 5 Pro.
Ten feeder co jest w oryginale, to od razu można wywalić, bo przy każdej zmianie filamentu trzeba od nowa kalibrować e-steps. Poza tym posuw jest tak nieregularny, że trudno uzyskać jednolitą strukturę.
Testowane na filamentach chińskich, tanich ale też na czymś wyższej jakości, np. Devil's Design czy Spectrum Pro.
EnergiaSwobodna

Inwestować? Zajmujesz się tym profesjonalnie? Jakieś figurki drukujesz czy coś?

Zaloguj się aby komentować

@Misio_Puszysty dawaj tutaj, bo się Twój kolega cebula czy jakoś tak (nomen omen dobry nick patrząc na to co robi) popłakał że cię atakuje, więc literalnie zrobił to, przez czym cię ostrzegałem.
Skończyliśmy na tym, że masz podwójną moralność. Nie specjalnie mnie to dziwi, tylko wiesz, się zastanawiam jak ty patrzysz w lustro co rano? Mnie by obrzydzenie brało. I e sumie po co szczekasz na PiS jeżeli się zachowujecie z kolegą tak samo? Widzisz chłopie jak chamstwo powoduje, że zamiast dyskusji są fochy i wzajemnie obrzucanie się gównem? Poczułeś to na własnej skórze. Może na drugi raz, zamiast krzyczeć jak idiota "w*********ć", "j****y PiS", itp. to zrobicie coś konstruktywnego, np. przekonacie kogoś merytorycznymi argumentami, że nie warto głosować na PiS. Choć prywatnie uważam, że nie dacie rady. Taka opinia. Być może mylna, w końcu zamieniliśmy tylko kilka zdań.
Protip: jak uważasz kogoś za trolla, to z nim nie dyskutujesz, tylko go dajesz na czarną.
A zaczęło się od tego obrazka, bardzo dobrego i prawdziwego zresztą.
#bekazopozycji #polityka
27d9fee1-55e4-43f2-bc0a-3d5a676c334d
Tichy

Jak się zaczyna od 'gadaj co chcesz i tak mnie nie przekonasz' to determinuje jakąkolwiek dyskusję i określa ją jako zbedną bo mamy do czynienia z wyznawcą. Następnie jest porcja symetryzmu dla zmylenia przeciwnika i festiwal wisienek.


Nie ma wymiany poglądów bo tacy jak ty jej nie chcą. Kluczycie wciągacie w pozorne dyskusję w jednym celu wywaleniu z siebie jedynej prawdy którą wyznajecie. Wolnomyśliciele zamordystyczni bo i tak mnie nie przekonasz. Albo drudzy 'give me figures' i spamujecie eksperckimi tabelkami z dupy bez żadnej metodologii bo ładnie wygląda. Bez przesady dokładnie ci wyjaśniłem dlaczego nie należy głosować na te konkretne ugrupowania populistyczno-ekstremistyczne i na żadne odwołujące się do takich metod i opierające się na ideologii wodzowskiej czy mające u podstaw wiarę w spiski i loże. Po prostu one są z kręgów innych cywilizacji a my aspirujemy do innej. W innej bazie społecznej są akceptowalne w naszej nie. A spolecze stwa nie oceniam. Jedynym 'my wy' jest u mnie stosunek do wartości takich jak wolność poczucie godności indywidualizm jednostki miejsce każdego człowieka w społeczeństwie. Jeśli masz stosunek taki że wszystko i wszyscy są głupi to nic dziwnego że byle co potrafi cię urazić. Żyjesz w świecie własnej doskonałości będąc świecie przekonany o swojej wyjątkowości. I to co napisałem na początku 'gadaj zdrów- mam to gdzieś' to jest bolszewizm.

Janusz_Nosacz

@Tichy zacznijmy od tego, że wkładasz w moje usta, a w zasadzie palce coś, czego nie napisałem. Czyli kolejny raz rozmawiamy nie o mnie i moich poglądach, tylko o tym co ty uważasz o mnie. Ty kleisz chochoła i dzielnie z nim walczysz, jakbyś się bał uczciwej dyskusji. Zapewne, ale znowu, to tylko moja opinia bazująca na lichych poszlakach, to twój mechanizm obronny. Tylko widzisz, to nie ze mną tutaj jest problem. Ja staje do tej dyskusji i dyskutuje o faktach a nie mitach i klechdach które sobie wymyśliłem zastępując nimi rzeczywistość. Dużo piszesz, ale całkowicie w świecie fantazji i niezrozumienia drugiej strony. I nie chcesz tej drugiej strony zrozumieć bo nawet nie czytasz, co ci ta druga strona odpowiada. Więc po co to piszesz i do kogo?

Tichy

No nie boje się uczciwej dyskusji. Pod jednym warunkiem że będzie uczciwa. Wywalasz w wypowiedzi słowa 'zaloze się że nikogo nie przekonasz' i to mnie odrzuciło. Dalej krytykujesz formę 'jebac PiS' a zbizasz się do niej 'widzisz chlopie' 'chocholy' i inne chwyty mające na celu pokazanie że jednak 'tamci gorsi'. To mi ciebie zfokusowało. Koniec o tamtym.


Jeśli chodzi o dyskusję to o czym? O PiSie? Nie ma tu o czym dyskutować moje zdanie jest dwukrotnie wyrażone. Forma wypowiedzi? Bezprzedmiotowe. Forma walki z bolszewią pisowską? No nie wiem na prawdę o czym.

Janusz_Nosacz

@Tichy po pierwsze to przylazłeś tu z wieloma tezami na mój temat, które są nieuprawnione. Nasrałeś i teraz nie widzisz sensu, czyli chcesz mi powiedzieć, że jesteś zakutym łbem i nie masz zamiaru się zmieniać, tak?

Bo na przestrzeni trzech postów zrobiłeś tyle głupich założeń i wykazałeś się taką ignorancją, że jakkolwiek interesuje mnie zdanie innych, to twoje zdanie, jakiekolwiek by było, mnie już nie interesuje. I na drugi raz myśl, zanim cokolwiek do kogoś napiszesz, bo nawet najlepsze idee w połączeniu z takim wykonaniem będą uznane za gówno. A stąd już prosta droga do "wypierdalać". Takie czy inne poglądy polityczne nie uprawniają do nazywania kogokolwiek bolszewickimi epitetami bo tobie się wydaje po jednym zdaniu, że ktoś jest za PiS. Tragicznie żałosne jest to, że robisz takie założenia nie po uczciwej, merytorycznej dyskusji, tylko na początku w ogóle dyskusji. I nie ma usprawiedliwienia dla takiej ignorancji.

Tichy

Moje założenia są uzasadnione a dowody przedstawiłeś w powyższym. Intuicja też mnie nie zawiodła. Na tym kończę.

Janusz_Nosacz

@Tichy super projekcja. Wszystko co napisałeś ma zastosowanie do ciebie, na przykładzie tej dyskusji. Zasadniczo pisałeś więc o sobie. Potwierdzam i bez żalu z mojej strony.

Zaloguj się aby komentować

Zostań Patronem Hejto i odblokuj dodatkowe korzyści tylko dla Patronów

  • Włączona możliwość zarabiania na swoich treściach
  • Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
  • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
  • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem
Obejrzałem ostatni przekaz Jana Śpiewaka i jak szanuje za grillowanie patusów alkusów, to ryknąłem srogim śmiechem, jak Janek prosząc swoją koleżankę o podanie jakiś dokumentów, strzelił potem mowę/tłumaczenie o tym, że on nie jest za patriarchatem, tylko i tak koleżanka musiałaby wstać więc już ją poprosił żeby podała. Jak zjebany jest świat, w którym prosząc koleżankę o papiery musisz się z tego tłumaczyć....
#woke #lewica #feminizm

Zaloguj się aby komentować

Wróciłem z krótkiego urlopu i normalnie oczom nie wierzę, co za inba się odjebała w mojej ulubionej Workers & Resources: Soviet Republic.
https://steamcommunity.com/games/784150/announcements/detail/3647388792201529685
TL;DR: Okazuje się, że można wywalić grę że Steam, zablokować oficjalny kanał na YouTube, będąc autorem jednego poradnika do gry, który w bardzo luźny sposób nawiązuje do nowej mechaniki w grze, powołując się na to, że autorzy ukradli rozwiązania tegoż autora poradnika. Co bardziej zabawne, poradnik ten bazował na istniejących mechanikach sprzed tej spornej zmiany, a nie wprowadzał żadnych ulepszeń czy sugestii rozwiązań które znalazły się w grze po jej wprowadzeniu.
Ja pierdole te cyfrowe portale dystrybucji gier. Quo vadis świecie gier?
#gry #grykomputerowe #symulatory

Zaloguj się aby komentować

https://www.hejto.pl/wpis/facebook-internet-kultura-drazni-mnie-niski-poziom-dyskusji-i-chamstwo-doroslych
Fajni ludzie tu siedzą, tacy nie za dojrzali. Narzeka na chamstwo, ale jak się mu napisze, że jest Panem swojego losu tak w zasadzie, to jedna odpowiedź jak na załączonym obrazku. Oczywiście zostałem też wrzucony na czarną. No nie ma to jak narzekać na coś, czego się jest częścią.
#internet #kultura #chamstwo
617447f3-36da-4e7d-9141-7614bfd2fda8
SuperSzturmowiec

@MrMareX byłem na grupie która niby normalna ale zawsze się trafiały osobniki co miały pretensje o coś. Choć same zasłoniły - byłem moderatorem

MrMareX

@SuperSzturmowiec Ja nie twierdzę, że tam jest idealnie. Ale jeśli to margines, to użytkownik ma rozwiązania z blokowaniem takich ludzi, a moderacja tym bardziej.

Janusz_Nosacz

@Krokiruks no tak, gdyby to można było od razu zauważyć, ale jednak mnie zmylił tym swoim postem.

Zaloguj się aby komentować