
Darmozjad
- 141wpisów
- 478komentarzy
Interesuje mnie to, co interesuje. I mam to gdzieś, czy ktokolwiek myśli cokolwiek o tym.

Interesuje mnie to, co interesuje. I mam to gdzieś, czy ktokolwiek myśli cokolwiek o tym.
Zaloguj się aby komentować
Jutro będzie fajny wyścig.
#f1
Zaloguj się aby komentować
Niby nudno a jednak końcówka będzie ciekawa.
#f1
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@ZygoteNeverborn 10mpix aparat będzie lepszy niż komóra z 5 obiektywami 5-100mpix?
zacznij korzystać z możliwości oprogramowania którym robisz zdjęcia i jego ustawień
albo kup aparat 10mpix i naucz się cykać foto
bez kitu, mam już aparat 10mpix, kupiłem knagę o tym jak robić zdjęcia, ale w tym samym momencie straciłem zapał do nauczenia się robienia jakoś choć technicznie przystępnych zdjęć
a się sadziłem na to ze 3 lata <_<
@ZygoteNeverborn @VanTrupka Komórka, aparat. Nie ważne. Trzeba robić zdjęcia jak najczęściej i nie używając trybu auto. Kluczem jest zrozumienie trójkąta ekspozycji. Chociaż przy komórce sam "zoom cyfrowy" (ogniskowa) będzie ograniczać. Za to przy pełnym słońcu zrobicie fajne foty. Nie poddawajcie się.
https://waskiel.pl/trojkat-ekspozycji-w-fotografii/
Ale jednak współczesny aparat to over dla smartfona.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
I tak to się wszystko kręci.
Godzinka naświetlania.
#fotografia #astrofotografia

Zaloguj się aby komentować
Ogóry! Wjeżdżać w te ściany bo znowu procesja.
#f1
Zaloguj się aby komentować
Chcieli rozdzielić VER i PER strategią, to będą mieć teraz z przodu PER i oba Ferrari.
#f1
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Mieszkam na Dolnym Śląsku.
Jak mnie to niemiłosiernie wkurza, jak pojadę w inny region Polski i ludzie zaczynają zagadywać.
Jak kuźwa po śląsku? Na Dolnym Śląsku mówi się najczystszą polszczyzną. Dolny Śląsk to nie jest Ślunsk.
Jedyny przypadek, że na Dolnym Śląsku będziecie mieć do czynienia z gwarą, to u najstarszych ludzi przesiedlonych z kresów, to oni mogą nieco zaciągać po lwowsku.
Kuźwa. Nauczcie się tego ludzie.
#zalesie #jezykpolski
Zaloguj się aby komentować
Yuki jaki drift bokiem na prostej.
Zbieżność poszła całkiem.
#f1
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Polecam obejrzeć sprint F2.
Po ostatnim restarcie piękny karambol w T1.
Wyścig ukończyło tylko 11 samochodów.
Mam nadzieję, że starsi koledzy w wyższej serii dzisiaj też będą się tak dobrze bawić.
#f1 #f2

Zaloguj się aby komentować
The Beast Inside PC (GOG)
#rozdajo #gry #gog #pcmasterrace

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kod z Blikomanii na 1 z 20 książek za free. Na zdrowie!
#rozdajo #ksiazki

Zaloguj się aby komentować
Wolfenstein: The New Order @ GOG
Na zdrowie!
#rozdajo #gry #gog

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować