są jeszcze jakieś prace gdzie na rozmowę kwalifikacyjną chodzi się w garniturze? Ja swoją karierę zaczynałem w czasie pandemii i wszystkie rozmowy kwalifikacyjne jakie miałem, miałem zdalnie w ogóle w it wydaje mi się że nawet jakby rozmowa była stacjonarnie i ktoś by przyszedł w garniturze to by raczej było to odebrane niezbyt dobrze. Jak miałem rozmowę z kimś to ta osoba zawsze do rozmowy zostaje oderwana z pracy i siedzi na rozmowie ubrana tak jak ubiera się na codzień jakaś bluza z kapturem t shirt lub koszula co najwyżej. Ale z ciekawości pytam czy są gdzieś jakieś branże że na rozmowę przychodzi się w garniturze nie wiem może lekarze albo adwokaci? Czy to już jest totalny przeżytek? Pamiętam jak jeszcze w szkole miałem kiedyś zajęcia takie gdzie robiliśmy przykładowe cv i tam było że jak na rozmowę kwalifikacyjną to tylko w garniturze XD












