Hej! Ruszam z serwerem Discordowym związanym z moją muzyką - na razie jest tam raczej pusto, ale chciałbym to powoli rozkręcić.
Szukam kilku osób, które mają zajawkę na muzykę w klimacie, który tworzę i chciałyby się wkręcić trochę głębiej - pomóc przy wyborze okładek, zdecydować, który track skończyć jako następny, dorzucić swoje spojrzenie przy podejmowaniu różnych decyzji organizacyjnych.
Coraz więcej się dzieje i nie jestem w stanie ogarniać wszystkiego sam, więc jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam.
Wzamian oczywiście dostęp do materiałów niepublikowanych wcześniej ;D
Po wyjściu z ogródków działkowych i przeprawie przez prastary las, nasze oczy zwracają się ku gwiazdom i jeszcze dalej, poza horyzont kosmicznych marzeń. Zaraz odlatujemy, mamy jeszcze jedno miejsce...
Wielu z Was na to czekało, a więc oficjalnie ruszamy z pre-orderem płyt CD z moim albumem, który ukaże się już w piątek, 4 lipca.
Album "Breath and Fire" to muzyczna podróż przez emocje i historie, które łączą rockową energię z elektroniką i klimatem snu. Od otwierającego utworu tytułowego, który symbolizuje przejście od delikatnego oddechu do ognia, przez dynamiczne motywy z bębnami i solówkami, aż po refleksyjne kompozycje inspirowane osobistymi przeżyciami artysty.
Płyta jest pełna kontrastów - od tajemniczych, onirycznych dźwięków "Mysterious Dream", przez pełne motywacji "Going Forward" i "No Time to Lose", po ciepłe, nastrojowe "Endless Road" dedykowane bliskim osobom. "Escape from a Winterland" przenosi słuchacza od zimowej melancholii do tropikalnego klimatu, a "Come With Me" snuje opowieść niczym rycerz w misji.
To debiutanckie wydawnictwo ukazuje moją wszechstronność, łącząc emocje, rytmy i osobiste historie w spójną całość, która zachęca do słuchania bez granic.
Słucham tego utworu co jakiś czas, chyba już od dwóch lat, dopiero dzisiaj zajrzałem do opisu, i okazuje się że ten damski głos to Polka - Marta Złakowska