60 minut spędzone z konkubentem, to bita godzina.
Ba dum tssss... xD
60 minut spędzone z konkubentem, to bita godzina.
Ba dum tssss... xD
Zaloguj się aby komentować
W niebezpiecznych sytuacjach warto jest mieć przy sobie rude dziecko, którego można użyć jako osłonę.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Klimaty LGBT były lansowane przez wytwórnię Disney już w latach 30-tych.
https://at.tumblr.com/ijon-tichy2022/679726799728574464/yn5mghxcvd6p
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Best cieszynka ever. Czyli niepoprawny politycznie sposób na okazanie radości xD
https://at.tumblr.com/ijon-tichy2022/698022120130772992/pday5l7i5up4
Zaloguj się aby komentować
Święty Graal na pchlim targu. Brytyjski humor w pełnej okazałości. Fragment serialu „That Mitchell and Webb Look”.
To raczej carboot, hobby sporej ilości Brytyjczyków, polegające na rozstawieniu się w niedzielę na wyznaczonym placu z wyprzedażą niepotrzebnych gratów z domu. Każda szanująca się wioska ma taki plac. Jedni jadą żeby coś posprzedawać, inni nałogowo potrafią co tydzień obskoczyć kilka w okolicy, szukając okazji za grosze.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jak w reklamie kocich przysmaczków - moja kicia reaguje podobnie, tylko ma do dyspozycji jedynie metraż mieszkania
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@hejto tak chwalicie @aryo że przyszło +2k nowych userów dzięki niemu.
A ja??? Moje +10 ???
Proszę też o pochwałę!
#heheszki #humor
EDIT: Dobra, może +4...

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kiedyś jak korzystałem z innego portalu to znalazłem mem idealny XD
No przepraszam, ale musiałem to wrzucić, jest genialny. Zamazałem tylko nazwę i twarz pani. Nie jestem autorem jak coś.

Zaloguj się aby komentować
Jest nowy odcinek Pana Wiedźmy
Zaloguj się aby komentować
Cześć wszystkim. Jak się portal trzyma? Miałem pisać o muzyce i kuć stal ale początkiem grudnia metal mnie znudził i zacząłem znów eksplorować klasyczną elmuze. Mam nadzieję, że ten rok będzie lepszy pod względem aktywności. Na pocieszenie łapcie morawieckiego terminatora.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Cześć Rysiek. Wiesz co, nie chcę, żebyś do nas więcej przychodził.
Jak to, co się stało?
No nie, po prostu nie przychodź.
Ale co się stało, do cholery?
Jak byłeś u nas ostatnio, to zginęło nam sto pięćdziesiąt złotych.
Chyba nie myślisz, że to ja?
No nie, pieniądze się znalazły, ale wiesz, niesmak pozostał.
Zaloguj się aby komentować