Klasyfikacja Ekstraklasy na podstawie modelu Bradleya-Terry'ego
Stan na 02.04..2023
#pilkanozna #ekstraklasa #klasyfikacje

Klasyfikacja Ekstraklasy na podstawie modelu Bradleya-Terry'ego
Stan na 02.04..2023
#pilkanozna #ekstraklasa #klasyfikacje

Zaloguj się aby komentować
Co te drużyny grają po przerwie reprezentacyjnej to dramat. Przy tak korzystnym ułożeniu w tabeli, powinny szarpać i płuca zostawić na murawie w walce o każdy punkt. Legia i Korona jako jedyne pokazały, że można. Innym wystarczy remis, albo grają jak za karę.
#pilkanozna #mecz #ekstraklasa
Zaloguj się aby komentować
Klasyfikacja Ekstraklasy na podstawie modelu Bradleya-Terry'ego
Stan na 01.04.2023
#pilkanozna #ekstraklasa #klasyfikacje

Zaloguj się aby komentować
Jazda Raków
#mecz #pilkanozna #ekstraklasa
Zaloguj się aby komentować
No i nie udał się debiut Urbanowi. Ale dla widzów najlepszych rozgrywek piłkarskich pocieszeniem może być to, że walka o utrzymanie nabierze rumieńców.
#mecz #pilkanozna #ekstraklasa
Zaloguj się aby komentować
Klasyfikacja Ekstraklasy na podstawie modelu Bradleya-Terry'ego
Stan na 31.03.2023
#pilkanozna #ekstraklasa #pilkanozna

Zaloguj się aby komentować
Zapowiada się na najciekawszą kolejkę Ekstraklasy, a ja nie mam za bardzo czasu jej śledzić
#pilkanozna #ekstraklasa #zalesie
Zaloguj się aby komentować
Jest temat.
Piast - Górnik, na kogo postawić?
Rozum podpowiada Górnik. Zdeterminowani do ucieczki z dołu tabeli.
#ekstraklasa #pilkanozna #mecz
Zaloguj się aby komentować
@ZielonkaUno. Dzisiaj Warta i Górnik win ^^
#pilkanozna #mecz #ekstraklasa
Zaloguj się aby komentować
Kumulacja! Piątek i #ekstraklasa !
#pilkanozna
Zaloguj się aby komentować
Jaki wstyd robi ta #czestochowa ....
Wybudujcie stadion? Czy czekacie, aż Raków sam wybuduje prywatny sobie?
Cytat z gol24:
PKO Ekstraklasa. Raków Częstochowa pewnie zmierza po historyczne mistrzostwo Polski. Już dziś wiadomo, że w fazie grupowej któregokolwiek z europejskich pucharów klub spod Jasnej Góry nie będzie mógł zagrać na obiekcie przy Limanowskiego. Kameralna arena w Częstochowie nie spełnia wymogów UEFA w tym względzie.
#pilkanozna #ekstraklasa
Zaloguj się aby komentować
Gdzie jest moja kochana #ekstraklasa
#pilkanozna
Zaloguj się aby komentować
Siema. Dawno mnie tutaj nie było i nie wrzucałem golgifów, ponieważ zaczęło mnie trochę kilka rzeczy na tej stronie wkurzać, więc chciałem was zaprosić na serwer discord na którym komentujemy mecze, dyskutujemy o sytuacji w klubach, transferach, a i inne wydarzenia sportowe się znajdą w centrum uwagi. Szczególnie zapraszam fanów ekstraklasy, bo jest jej u nas najwięcej.
#mecz #ekstraklasa
Zaloguj się aby komentować
To się właśnie dzieje jak każecie zagranicznemu trenerowi oglądać #ekstraklasa #mecz
Zaloguj się aby komentować
Słuchajcie, ale tak poważnie.
Trenerem Lechii powinien być Gonzalo Feio. Mógłby wyje*** każdemu z włodarzy klubu kuwetą w głowę dla odmulenia.
#ekstraklasa #pilkanozna #lechiagdansk
Zaloguj się aby komentować
Jak się ogląda wywiady z Podolskim, to bije od niego straszna pogarda w stosunku do naszego kraju. Według niego wszystko tutaj jest złe i w niczym nie jesteśmy dobrzy. Typowa "stara szkoła", jaką przeszli młodzi polscy imigranci w Niemczech, czyli wpojenie im, że Polska to zacofana dzicz i ludzie się generalnie na niczym nie znają i trzeba ich ustawiać do pionu, bo to gorsza nacja.
Podejrzewam, że chłop się wstydzi za swoje pochodzenie, bo nigdy nie powiedział o sobie, że czuje się Polakiem. Zawsze umiał wybrnąć z tego typu pytań, choć jako Niemiec to jest on co najwyżej farbowanym lisem. Niby kocha Górnik Zabrze, ale on pewnie ma ich bardziej za "Śląski niepolski" klub.
O ile Rosja to zwykła swołocz i mam ich po prostu za barbarzyński kraj, który trzeba trzymać na dystans, o tyle Niemców nienawidzę bardziej za ich podejście do Polaków i obrzydliwe wyrachowanie. Ogromna szkoda, że ten kraj nie został w momencie zakończenia II WŚ totalnie zaorany i rozebrany.
#pilkanozna #mecz #ekstraklasa #niemcy #psychologia #takaprawda
Zaloguj się aby komentować
Płaku, płaku, bo Lechai Gdańsk spadnie do pierwszej ligi.
Ludzie nie są świadomi, ze ten klub to wrak finansowy i bez kasy z #ekstraklasa będzie wielkie boom do 4 ligi.
#pilkanozna #lechiagdansk
Zaloguj się aby komentować
Podoba mi się ten Rebocho z Lecha Poznań. Oczywiście nohomo, ale fajny dynamiczny boczny obrońca. Często widać go włączającego się do akcji itd. Wcześniej nie zwracałem uwagi na niego.
#pilkanozna #ekstraklasa #lechpoznan
Zaloguj się aby komentować
Klasyfikacja Ekstraklasy na podstawie modelu Bradleya-Terry'ego
Stan na 19.03.2023
#pilkanozna #ekstraklasa #klasyfikacje

Zaloguj się aby komentować
Dziczek ty zjebie. Jak Piast wtopi, albo zremisuje to masz wpierdol w szatni. Radzę już brać prysznic i uciekać.
#mecz #pilkanozna
No typ wjechał na legalu w kostkę i jeszcze zdziwiony xD. Kocham #ekstraklasa
Zaloguj się aby komentować