Zielczan★Fanatykw Piłka nożna2023-06-06T22:16:33+02:002Ale AGRARNY finał się szykuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) #ekstraklasa #mecz22Udostępnij
ZielonkaUno.2023-06-06T22:18:12+02:000Powinni zagrać w Szepietowie na targach rolnych xd Oby Puszcza to uniosła! Ta Termalica jest już trochę nudna z tymi awansami i spadkami.
wstreczyciel2023-06-06T22:19:18+02:001@Zielczan I to jest piękno futbolu. W Anglii mają Luton a u nas są waleczne ekipy z Niecieczy i Niepołomic.