No i czas iść do pracy... Pewnie znowu będzie zapierdol albo każdy będzie drugiej osobie wbijać nóż w plecy... Szkoda słów...
#przegryw #depresja #samotnosc #kolchoz

No i czas iść do pracy... Pewnie znowu będzie zapierdol albo każdy będzie drugiej osobie wbijać nóż w plecy... Szkoda słów...
#przegryw #depresja #samotnosc #kolchoz

Zaloguj się aby komentować
serotonina moja dziewczyna
#psychiatria #depresja #ssri
Zaloguj się aby komentować
Było już dziś? #pdk
#niedzielawieczur #depresja #humorobrazkowy #heheszki

Zaloguj się aby komentować
#przegryw #depresja mówiłem psychiatrze, że leki mi nie pomagają a ta każe mi iść do psychologa its over
Zaloguj się aby komentować
Tomki, grzmotnijcie mnie na pocieszenie, bo już nie wiem co robić.
Od pół roku męczę swoją pracę dyplomową. Studiowałem zaocznie, więc robię ją wieczorami i w weekendy. Zbliża się deadline (mam jeszcze niecałe 2 tygodnie), a ja dalej jestem w powijakach.
Naprawdę dużo czasu poświęciłem na nią, ale część rzeczy mnie przerasta, mam za mało wiedzy i w sumie po przegrzebaniu internetu i książek, dalej nie uzyskałem odpowiedzi na pytania. Dużo mam zrobione, ale wszystko jest rozgrzebane. Stres zżera (nienawidzę pracować pod presją czasu), czas goni, a robota stoi w miejscu. A promotor po konsultacji dorzuca tylko aspekty, które trzeba rozwinąć i opisać. Urlopu już nie wezmę, bo w pracy też dym.
Naprawdę chciałbym to skończyć, tymbardziej, że wznowić ponownie się już nie mogę. Chyba tylko pozostaje zagryźć zęby, nałożyć słuchawki i próbować dalej.
#nauka #studbaza #depresja
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=yfw693T_eCY&ab_channel=DenInDaWuds
#anime #randomanimeshit #depresja #przegryw
Zaloguj się aby komentować
#przegryw #depresja wczoraj chronicznie zmęczony po robocie nie miałem siły nawet wody się napić a w nocy obudziłem się po 3 godzinach snu.Gram w życie na poziomie nightmare
Zaloguj się aby komentować
Był ktoś na oddziale dziennym w szpitalu psychiatrycznym? Jak to wygląda? Rozumiem, że to ZLA i nie mogę pracować na umowę zlecenie wieczorem?
#pytanie #zdrowie #medycyna #depresja
@SlepaKura niestety się zdarzają - czasem w tym ZUS to ludzie naprawdę nie mają chyba co robić
Zaloguj się aby komentować
#depresja #fafasiezaburza #psychiatria #zalesie
Tak też jak to kminiłam tak powróciłam do farmakologii w leczeniu zaburzeń nastroju. Na razie na własną rękę, bo nie mam pieniondzorów na lekarzy prywatnie, a na NFZ mam bardzo źle doświadczenia. Zresztą chyba bym się nie doczekała. Zaczęłam brać escitalopram 10mg, który stosowałam wcześniej i trochę paczek mi zostało. Był niestety mało efektywny, bo albo mi "wyłączał" emocje przy 15mg, albo nie robił totalnie nic przy 5mg. Przynajmniej uboków nie miałam tak dramatycznych jak przy innych lekach, wiec to najwieksze za tą substancją. Stosowałam też 10 mg przez 3 miesiące i było okej, no może poza tym, że nie wpływał dostatecznie dobrze na mój nastrój jak na taki lek przy takiej dawce.
Pozniej zaczęliśmy szukać czegoś innego.
Wjechał coaxil i to wygenerowało takie zawroty głowy, skoki ciśnienia i zaburzenia w nerwie błędnym, że oczami nie mogłam nawet ruszyć, aby nie mieć piszczenia w uszach i helikoptera przed oczami. Co gorsza efekt utrzymywał się ponad 3 tygodnie po odstawieniu. Bałam się ze się popsułam na ament. Po tym obraziłam się ponownie na farmakologię i... here I am!
Obecnie tylko przez pierwsze trzy dni dochodziło sporadycznie do tachykardii, drżenia mięśni, ale bez omdlenia, więc gitowo. No i spanko level hard. Dzisiaj się czuje o mój brosze, okropnie. Sfingowałam chorobę, co nie było takie trudne, przy takim drżeniu mięśni i pracy serca (dodałam tylko że miałam gorączkę, więc lekarzowi wszytko połączyło się w jedną całość- grypa jej!), aby nie odpierdzielać maniany w pracy przy budowaniu tolerki na lek.
I tak siedzę w domu, oglądam wszystkie możliwe gameplaye z Lola Zwaga dostępne na YT, czasem patrzę w zegarek, coś poskroluje na instagramie iiiii cykl znaczynam ponownie odtwarzając kolejny filmik Zwaga. No gówniaste, gówno, bo nawet nie mam energii, chęci ani motywacji aby się z tego koła wyrwać. Jestem zła na siebie, zła do cna.
Od przyszłego tygodnia, jak po miesiącu nie będę mieć chociaż wzrostu energii i mniej zaciemnionego myślenia zaczynam proces by rozpocząć terapię psylobicyną.
@Fafalala Będę się upierał, że masz nieleczoną anhedonię. Tobie potrzeba radości a rok 2023 to nie jest idealny czas, żeby się z czegoś cieszyć. To może chociaż nie dostarczaj sobie zmartwień. Jeśli wiedzę o świecie czerpiesz z mediów, które ciągle dostarczają złych wiadomości to przestań je konsumować. Nieświadomość to błogosławieństwo.
Zaloguj się aby komentować
Kiedy czujecie przebodźcowanie?
#pytanie #depresja #adhd
Zaloguj się aby komentować
Znów jestem sam,
I tak przez cały czas,
Znów jestem sam,
Bez szans...
Znów jestem sam,
Tak nie miało być,
Znów jestem sam,
Nie chcę już żyć...
#przegryw #depresja #samotnosc

Zaloguj się aby komentować
#ankietydoczarnolistowania
#depresja #samobojstwo #ankieta #kiepskinihilizm

Zaloguj się aby komentować
#przegryw #depresja #samobojstwo jak wracałem z pracy jakieś dwie karyny powiedziały „boże jaka morda” nie dość, że wiem ze mam morde 2/10 to społeczeństwo stałe mi o tym przypomina
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
CENTRALNA LISTA DO WOŁANIA
użytkowników i społeczności tagu #przegryw
Zaplusuj/Zapiorunkuj ten wpis, aby być wołanym do znalezisk chłopa @gimnazjumqqq będących naukowymi opracowaniami tematów przegrywu, incelizmu, zaburzeń psychicznych i w innych wybranych ważnych sprawach dla społeczności tagu.
Aby nie być dalej wołanym do następnych znalezisk - odplusuj ten wpis. Aby dopisać się do listy - zaplusuj ten wpis. Przy każdym wołaniu będę na bieżąco pobierał aktualną listę plusujących.
#przegryw
#ciekawostki #psychologia #depresja
===========================================
Pierwsze znalezisko: https://www.wykop.pl/link/6758331/pierwsze-duze-badanie-o-incelach-zaskakujace-wnioski/
Drugie znalezisko: https://www.wykop.pl/link/6759227/incelizm-zesp-zlozony-z-objawow-roznych-zaburzen-badanie-przeglad-z-cambridge/
Autorska próba zdefiniowania "przegrywa" i "incela": https://www.wykop.pl/wpis/66920089
Centralna lista do wołania na wykopie: https://wykop.pl/wpis/66925897/centralna-lista-do-wolania
@Akinori456 właśnie nie wiemy do końca. Wydaje się, że problem przegrywów i inceli jest potraktowany jako jeden. Ponadto będzie prawdopodobnie uwzględniony wątek autyzmu
Niektóre przegrywy się boją tej książki. Dlatego ją kupię, by zobaczyć o czym tak naprawdę jest i w jakimś świetle są przedstawieni "chłopy z tagu"
Zaloguj się aby komentować
Dla Pana @Zolty__Szalik bardzo fajnie wygląda wieczór... Chciałbym teraz spędzić taki wieczór przy jakimś serialu... No mój niestety wygląda tak jak na obrazu... Jeszcze ostatnia nocka w pracy, a teraz stoję na przystanku...
#przegryw #depresja #samotnosc

Zaloguj się aby komentować
Ciekawa rzecz jest po benzo. Mianowicie że czas bardzo szybko leci.
Ciekawe jak to naukowcy by mi wytłumaczyli.
Wzialem sobie 0,5mg alpry na lęki bo źle z nimi mam i podroz dwugodzinną zleciała mi w moment.
Za każdym razem ekscytuje mnie ten szybszy upływ czasu na tych lekach.
Ło baben.
#leki #depresja #ciekawostka
Zaloguj się aby komentować
#przegryw #depresja #samotnosc #nocnazmiana

Zaloguj się aby komentować
Nie na widzę mojej pracy... Chcę ją zmienić, ale dobie dzisiejszych głupot ludzkich na prawdę ciężko coś konkretnego znaleźć... A szczerze nie na widzę mojej obecnej pracy...
#przegryw #depresja #samotnosc

Zaloguj się aby komentować