#przegryw #depresja
Dziś mija tydzień bezrobocia.
Źle się z tym czuję taki niepotrzebny jak pasożyt.
Wysłałem wczoraj cv oczywiście zero odzewu
#przegryw #depresja
Dziś mija tydzień bezrobocia.
Źle się z tym czuję taki niepotrzebny jak pasożyt.
Wysłałem wczoraj cv oczywiście zero odzewu
@Kind_xD czekałeś z CVkami dopiero jak trafisz na bezrobocie?
To się tak nie robi - jeszcze jak pracujesz to wysylasz CVki i masz isc ba przynajmniej 2-3 rozmowy rekrutacyjne w ciągu roku, zeby nie wyjsc z wprawy. No i będziesz bardziej zorientowany w rynku pracy. Za⁎⁎⁎⁎ste możliwości pracy sa wszedzie dookoła Ciebie, musisz tylko dac im szansę do siebie dotrzeć.
Zaloguj się aby komentować