Zaloguj się aby komentować
Tatsuya (ten od Sinfest) ostatnio świruje z robieniem teorii spiskowych o smaku #lotr
Wiele jest dość śmiesznych (lol, Golum = Goyum), wiele głupich i nie na miejscu, ale trzeba przyznać, że w najnowszym trochę racji w tym jest, zwłaszcza po ostatnim incydencie .
#ai #aiart #bekazlewactwa #bekazprawakow #heheszki #komiksy



Zaloguj się aby komentować
#aiart #cybulionai
Offtop: bedo mnie dzisiaj szkolic z tematu jak rozmawiac z rocznikami "2000-2006". Czuje sie w uj stary myslac o tym ze ludzie z 06 ida juz powoli do roboty. W 2006 dostalem swoja pierwsza robote w zakładzie pogrzebowym. @___@




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Około czterech jeźdźców eukalipsy
#aiart #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Myślę, że po ostatnim wystąpieniu to już oficjalne...
#ukraina #wojna #starydziad #rosja #putin #aiart #prigozyn

Zaloguj się aby komentować
XD
Papieżowi nie wolno iść z kiblem, ale z rakietą już wolno xd
#aiart


Zaloguj się aby komentować
Jebaniutki xD
#aiart #heheszki
Wrzucam wszystkie wersje, bo każda ma jakiś smaczek
Replace person with a giraffe in scream painting by edvard munch




Zaloguj się aby komentować
Chłop w szoku jest. Nie spodziewałem się zrozumienia promptu na takim poziomie
Replace clocks with pizzas in "persistence of memory" painting by salvador dali
#aiart #heheszki

Zaloguj się aby komentować
@Felonious_Gru oho, widzę że Cię zabolał mój komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mówię jeszcze raz, fajny art, klimatyczny i apetyczny. Ale ukazywanie i pochwalanie postawy żeby mieć ohydny bebzon - nie jest fajne i będę napiętnować. Swoją drogą to ciekaw jestem czy tak samo pochwalasz otyłe laski... obstawiam że nie, co innego piwny bebzon. Takie tam standardy... ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować
#mitsubishi #aiart #motoryzacja
@spawaczatomowy




Zaloguj się aby komentować
Gdybym miał magiczną moc przekonania producenta aut do zrobienia czegoś szalonego, to ten słodziak jest i na zawsze zostanie moim faworytem nr1
#motoryzacja #conceptcar #aiart


Zaloguj się aby komentować
Dyskusja @jarezz i @bartek555 obudzila we mnie chec zobaczenia płonącego zabawkowego helikoptera w płonącym przedszkolu.
https://www.hejto.pl/wpis/dzisiaj-nauczycielce-w-przedszkolu-mojej-corki-zwrocilem-uwage-ze-waz-ppoz-jest-
#cybulionai #aiart






Zaloguj się aby komentować
Kreska otyłego pana nadal jest niedościgniona.
Kto zgadnie o co poprosiłem?
#aiart #kapitanbomba


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jędrek i Basia, Ai-owane, Beksińskowane.
#aiart #cybulionai






Zaloguj się aby komentować