Zdjęcie w tle
Katowice

Społeczność

Katowice

23
Typ wpisu

  Ktoś jest wolontariuszem #wosp ? Ja mogę się pochwalić że pierwszy raz zbierałem na 4 edycji razem z Ojcem, 12 edycji zbieram wspólnie z moją obecną żoną, w tym roku mój 4 letni syn będzie zbierał wspólnie razem z nami, jestem zajebiście dumny że mogę przekazać takie wartości. Miałem też jeden przypał związany z WOŚP, otóż taki że pobiłem raz kilku zjebów co z puszki wyciągali xD Ale to były czasy kiedy byłem kibolem i często emocjonalnie reagowałem przemocą ale policja olała moje pobicie i zawinęła złodziei więc bez większych problemów. W tym roku razem z żoną i młodym będziemy zbierać koło kościoła na szopienicach w #katowice w tym koło którego dziś stała się tragiczna sytuacja. Także jak coś można podbić i przybić piątkę jak ktoś z hejto. Na nikim nie wywołuje presji że musi wrzucić, bo wiem jakie są czasy i nie każdy ma kasę, lub po prostu nie chce. Poznacie mnie że będę miał czapkę zimową WOŚP, 195 cm i duża broda.

  Zaloguj się aby komentować

  Siema mordeczki, poleci ktoś jakąś restauracje specjalizującą się w rybach i owocach morza, najlepiej centrum, zawodzie, szopienice. Wystrój też ma znaczenie bo to rocznika, i chciałbym zabrać żonkę w fajne miejsce. Cena nie gra roli, ważnie żeby było sprawdzone. #katowice

  @Guts_Berserk Jak lubicie kuchnię śródziemnomorską, to raczej będzie Wam smakowało wszystko. Są dobrzy. Wielu rzeczy nie ma w karcie. O mule i przegrzebki trzeba pytac wcześniej. W czwartki chyba samolot z owocami morza ląduje w pyrzowicach (przynajmniej kiedyś tak było), więc jeśli nic się nie zmieniło to w piątek/sobotę powinny być dostępne. Jak będziesz rezerwował stolik to zapytaj.

  @JF_Sebastian Ok dziękuje bardzo

  @Guts_Berserk może Via Toscana w Altusie?

  Zaloguj się aby komentować

  Dwa dni przed sami wiecie czym pytałem ilu nas tu jest z #katowice i okolice, odezwało się kilka osób. Jak sytuacja wygląda teraz?( ͡° ͜ʖ ͡°) Może jakieś katowickie #hejtopiwo?

  Edit: Eh, teraz zauważyłem, że dubluję wpisy, sorki xD

  @Pan_pajonk Ale najpierw trzeba komuś pakę skroić

  @Guts_Berserk mam nadzieję, że obowiązkowo na wiosny ludów za przelotową ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  @Pan_pajonk Melduję się

  Zaloguj się aby komentować

  Drogie tomeczki i kasie z #katowice czy jest tutaj ktoś, kto potrafi zgrabnie jeździć na łyżwach i zechciałby mnie nauczyć paru sztuczek w zamian za postawienie mu wejścia na lód i jakiejś kawki po? Umiem trzymać równowagę i poruszać się do przodu całkiem nieźle, ale chciałabym nauczyć się czegoś więcej - jazdy do tyłu, albo obrotu w miejscu, albo innych fantastycznych rzeczy, dobrych dla początkującego. Jakby nas przyszło więcej i można by z tego było zrobić katowicką integrację tomeczków, tylko na płozach zamiast na piwie, to też byłoby super.

   

  #lyzwiarstwofigurowe

  @Ilari Tak, jestem z Łazisk. Lodowisko też jest fajne w Mikołowie.

   

  Widzisz, brzmisz jak ekspert. Ja w sumie zapomniałam o istnieniu czegoś takiego jak przekładanka - (chyba) nie umiem nią jeździć nawet do przodu.

   

  No to, zanim zaczniesz uczyć się jeździć do tyłu, polecałbym najpierw nauczyć się jeździć przekładanką do przodu

  No i racja, lodowisko w Libero jest malutkie. Kiedyś mieszkałem na Ligocie jakiś czas, to miałem blisko i wtedy dużo ludzi nie było. Zależy jak się trafi

  @Ilari no dzień dobry, kupiłem sobie łyżwy jakiś czas temu, chętnie wyskoczę. Mogę pouczyć, aczkolwiek uważam się za newbie. Dużo na lyzworolkach jeździłem. Tyłem nie umiem i przekładając nogi umiem skręcać tylko w lewo xd

  Zaloguj się aby komentować

  Ktoś z Katowic lub okolic chętny na strzelanie noworoczne z czubka hałdy Kostuchna?

  Mam trochę drewna na ognisko planuje posiedzieć od 23.30 do 00.30, miałem wjeżdzać terenówką ze starymi wykopkami ale jednemu się auto posypało, drugi chory trzeci nie może.

  @Zly_Tonari z napleta se postrzelaj

  @Petrorogal to chyba twym zdaniem twój największy przebłysk intelektu w tym roku. Szczerze ? Nie pykło 8 latki mają celniejsze riposty.

  @Zly_Tonari nowy narybek z vikopu uskutecznia swoje nie wyrachowane zachowanie. Mam nadzieję, że zachowania z portalu biauka nie zagoszczą na hejto. Udanego ogniska Ci życzę!

  Zaloguj się aby komentować

  W lekko ponad 40 minut przejechaliśmy busem ok. 700 metrów ಠ⁠_⁠ಠ

  W tym czasie powinienem już być w domu.

   

  Osobisty rekord stania w korkach pobity.

  @Myamsar 12 km jechałem kiedyś 3 h, a pozostałe 170 - 2,5h

  @Myamsar Ja kiedyś w Kato sprawdziłem rozkładowy czas jazdy autobusu z ul. Mikołowskiej na Józefowiec i wyszło mi, że na piechotę będę jakieś 5-10 minut w plecy (bo jeszcze musiałbym dojść na ten przystanek).

  mieszkam w Katowicach i to taka mentalna (koleś z Kostuchny, deweloperzy i kościół wszystkim trzęsą) i komunikacyjna wieś że głowa mała. Wczoraj przyjechałem pociągiem po 22 na dworzec i dupa, czekaj se 20 minut na tramwaj bo po 22 to porządni ludzie już śpią

  Zaloguj się aby komentować