Nie ma czym sie podniecać, akurat na tym torze łatwo odrobić pozycje.
#f1

Społeczność
Społeczność dla fanatyków F1
Nie ma czym sie podniecać, akurat na tym torze łatwo odrobić pozycje.
#f1
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ile modeli samochodów pełniło rolę Safety Cara w F1?
#pytanie #ankieta #formula1
Zaloguj się aby komentować
https://pl.motorsport.com/f1/news/haas-i-toyota-lacza-sily-w-formule-1/10661938/
Ciekawe czy są jeszcze tacy co tęsknią za Guntherem w Haasie. Komatsu IMO robi świetną robotę dla tego zespołu. #f1
Zaloguj się aby komentować
Riccardo out! Oficjalnie. W końcu. #f1
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Grande! #f1
Zaloguj się aby komentować
To była kwestia czasu. #f1
Zaloguj się aby komentować
Ja mam nadzieję że Sainz jakąś porządną karę za to wyrwie. Brawo Oskarek, brawo Lando. #f1
No i brawo McLaren.
Zaloguj się aby komentować
Norris jedzie na 1. #f1
Zaloguj się aby komentować
Idealnie się zmieścił #f1
Zaloguj się aby komentować
Też tak macie że jak gada Tsunoda to przyciskacie MUTE? #f1
Zaloguj się aby komentować
Newey oficjalnie w Astonie. #f1
Zaloguj się aby komentować
Magnussen z karnymi punktami i musi pauzować jeden wyścig. Jeżeli za niego wejdzie na wyścig Bearman, czy jego 6 punktów z Ferrari przejdzie na Haasa?
#f1 #formula1
Zaloguj się aby komentować
Dokonało się. Ciekawe czy ryzyko z wsadzeniem tak młodego zawodnika do topowego zespołu się opłaci. #f1

@Semicolon Ale zrobił tylko 1 wyścig w miejsce kontuzjowanego Kubicy w BMW Sauber, a potem jeździł sezon z groszami w Toro Rosso przed awansem do Red Bulla.
Verstappen też przed przejściem do Red Bulla pojeździł rok w stajni z Faenzy, gdzie nie było ciśnienia na podia tak jak będzie w przypadku Antonellego.
Włoch będzie przed 19 urodzinami, a już od pierwszego sezonu będzie porównywany z wynikami Russella. Początkowo pewnie kibice i zespół będą w stanie wybaczać mu błędy, lecz z czasem przyjdzie presja na wyniki, gdy nie będzie spełniać oczekiwań.
Ktoś powie, że Hamilton w 2007 też wskoczył od razu do wielkiego McLarena z wielkim wówczas Alonso, lecz IMO jest to trochę inna sytuacja. Lewis wbijał do F1 z tytułami w F3 (2005) i dopiero co zdobytym w GP2.
Moim zdaniem najlepsze co mógł dla niego zrobić Wolff to dogadać się z Williamsem (co w tym przypadku jest bardzo proste patrząc na wieloletni deal) i wziąć miejsce po Sargeancie by oswoić się z serią.
Zaloguj się aby komentować
Wrucił z Alpine! Nawet go odmłodzili i renkę naprawili! #f1 #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Pamiętam ten niewielki kościół wiary w Zhou.
Słaby Sauber przysłania dobrą jazdę starego Bottasa w tym roku. #f1

Zaloguj się aby komentować
#f1
Sainz już się przyzwyczaja do pozycji numer 2 w Williamsie
Zaloguj się aby komentować
Carlos Sainz and The Bad Shifts. #f1
Zaloguj się aby komentować