
Społeczność
F1
Społeczność dla fanatyków F1

Społeczność
Społeczność dla fanatyków F1
Zaloguj się aby komentować
Skąd oni ich wykopali? #f1
Zaloguj się aby komentować
#f1
Lista obecności.
Czy to będzie festiwal cringe'u?
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Potężny Hulk dowiezie jutro podium.
Oczywiście jak Magnussen ro⁎⁎⁎⁎⁎doli połowę stawki, tak jak obiecał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1 #formula1
Zaloguj się aby komentować
#f1
Bottas usiądz mi na mordzie xD
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W przyszlym sezonie będzie nowy narybek. Chyba jedna z najmłodszych stawek w historii. #f1

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czołem. Gdzie obejrzę powtórkę wyścigu z PL komentarzem? #f1 #formula1
Zaloguj się aby komentować
Piękny wyścig . Mamy wszystko prócz jazdy na suchym. SC , kraksy , mnóstwo wyprzedzania itd itp.
Jeśli chodzi o umiejętności to Max jednak daleko przed Norrisem . Deszcz wiele weryfikuje aczkolwiek wiadomo że wiele dziś zawdzięcza losowym wydarzeniom.
#F1
#Formula1
Zaloguj się aby komentować
I cyk Verstapen wygra dzisiejszy wyścig startując z p17 #f1
Zaloguj się aby komentować
Połowa stawki na intermediatach a sedziowie osrani i SC. To po co sa te opony WET? #f1
Zaloguj się aby komentować
Byłoby śmiesznie jakby o tej 16:47 by spadł jakiś monsun ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
To teraz mechanicy Astona muszą posklejać 2 bolidy w 4h XD
#f1 #formula1
Zaloguj się aby komentować