NONONONO ale się ciekawei zrobiło
Lando musisz!
#fi
#f1

Społeczność
Społeczność dla fanatyków F1
NONONONO ale się ciekawei zrobiło
Lando musisz!
#fi
#f1
Zaloguj się aby komentować
Sainz: I feel like this slow fuck should yield. #f1
Zaloguj się aby komentować
Leclerc świetny start. #f1
Zaloguj się aby komentować
Nie przeglądam tagu, żeby sobie nie spoilerować, tylko szybko pytam - warto oglądać cały sprint, czy tylko highlighty na YT wystarczą?
#f1 #formula1
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
30 lat temu po wypadku w GP San Marino zmarł trzykrotny mistrz świata F1 Ayrton Senna.
Przez wielu ekspertów oraz kibiców uznawany za najlepszego kierowcę w historii.
Podczas tego tragicznego weekendu na torze Imola poważny wypadek miał jego również rodak Rubens Barrichello, a w kwalifikacjach zginął Austriak Roland Ratzenberger.
Po tych zdarzeniach zastosowano wiele zmian w konstrukcjach bolidów F1 oraz w budowie torów wyścigowych aby zwiększyć bezpieczeństwo kierowców.
#f1

Zaloguj się aby komentować
#motoryzacja #recenzja #opony
Witam, po długo oczekiwanej zapowiedzi, wstępna recenzja opon profil all weather! (Wzór opon całorocznych Continental)
1. Wyważenie
Wyważyły się lepiej niż radburgi. Max 35 na stronę
2. Pierwsze wrażenia
Opór toczenia wręcz absurdalny, głośność również absurdalna, ale o dziwo nie wyją
Ciśnienie 2.4 + ustawiona zbieżność
3. 1000 kilometrów
W śniegu nie testowane bo nie było, na mokrym bardzo dobrze się trzymają. Na suchym tak samo. Na zakrętach kleją się bardzo ładnie. Opór znacznie zmalał, tak samo głośność, acz dalej są powyżej normy. Hamowanie awaryjne w stosunku do zużytych kormoranów wypadło sporo lepiej (na suchej nawierzchni) prawdopodobnie jest to zasługa bardziej zimowego bieżnika.
4. Podsumowanie
Do radburgów nie będzie porównania testowego, gdyż były założone na innym samochodzie. Z obserwacji jednak widać, że profile są zrobione dużo lepiej i dokładniej. W dalszym ciągu największym minusem nalewek jest duży opór i głośność, który jednak zmniejsza się z przebytym przebiegiem. Opony dobrze się sprawdzają w ciepłych, mokrych i suchych porach roku. Na zimę trzeba poczekać. Guzów na razie nie wykryto.
Na koniec taka ankieta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Max zaprezentował swój kask na GP USA. Osoby spostrzegawcze mogą zauważyć polski wątek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
https://twitter.com/Max33Verstappen/status/1782772332529938581
Zaloguj się aby komentować
Pedro Diniz przynajmniej się po jakimś czasie poddał. Lance jeszcze się łudzi. #f1
Zaloguj się aby komentować
Kurde, już chciałem pisać diss na KleKlerka. #f1
Zaloguj się aby komentować
Trawa z AliExpress
#f1
Zaloguj się aby komentować
Niby Japończyk, lecz pozycja taka jakby znajoma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1

Zaloguj się aby komentować
Lando dzik! #f1
Zaloguj się aby komentować
Logan, wysiadka, Albon musi jechać dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1 #formula1
Zaloguj się aby komentować
A myślałem że to Tsunoda, to by było piękne #f1
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
5 lat temu odbyło się GP Australii 2019, które było pierwszym powrutowym wyścigiem. #f1
Zaloguj się aby komentować