XD
- Ocon w trzecim roku jazdy był pierwszy, Max w pierwszym roku jazdy w dużej serii zdobył 3 miejsce z 8 DNF na koncie i jednym DNS
- Max w tym roku ustanowił rekord 6 zwycięstw pod rząd
- ustanowił drugi rekord 10 zwycięstw w sezonie
#f1



Społeczność
Społeczność dla fanatyków F1
XD
- Ocon w trzecim roku jazdy był pierwszy, Max w pierwszym roku jazdy w dużej serii zdobył 3 miejsce z 8 DNF na koncie i jednym DNS
- Max w tym roku ustanowił rekord 6 zwycięstw pod rząd
- ustanowił drugi rekord 10 zwycięstw w sezonie
#f1


Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
@Zielczan To dowodzi temu że czas na poważne przetasowania w F1. Np. taki Lawson grzeje ławę, a Ricciardo po 2020 w ogóle nie powinien tu być. Magnussen też jest ciągnięty w tym sporcie za Bahrain 22 i PP w Brazylii 22. O Strollu w ogóle nie ma co gadać, ale jego stary chyba wciąż traktuje zakup Astona jako zabawę.
@JaktologinniepoprawnyWTF Alonso rok temu miał od niego niemal 2,8 raza więcej punktów w pierwszym sezonie w tym zespole. Jego najlepszym miejscem to czwarte w Australii, a Stary dziad był 8 razy na podium w całym sezonie. Sorry, ale każdy szanujący się szef zespołu by go po prostu pogonił i wątpię czy by w ogóle był jeszcze brany pod uwagę w F1.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Sainz musi przejść zabieg wyrostka robaczkowego. #f1

Zaloguj się aby komentować
Flaga w końcu machal ktoś, kto ma pojecie o sporcie
#f1


Zaloguj się aby komentować
O cholibka, słyszałem, że Tsunoda Idiot się wkurzył przez TeamOrders, ale tego to nie widziałem xDD
https://twitter.com/mereeedithh/status/1763967703776178404
#f1 #tsunodaidiot #vcarb
Zaloguj się aby komentować
Sezon 2023 jeszcze się nie skończył. #f1
Zaloguj się aby komentować
Post formujący.
Kto ogląda #f1 ?
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pytanie do tych którzy oglądali już 3 odcinek 6 sezonu Drive to Survive.
Była scena w odrzutowcu gdzie rozmiawiał Norris z Russelem i Żorż opowiadał, że miał w Williamsie klauzulę o nie piciu w weekend. Jak myślicie, kogo miał na myśli mówiąc, że niektórzy w weekend chlali? Myślicie, że mógłbyć to jakiś jego zespołowy kolega z tamtego czasu? xD
#f1 #drivetosurvive
Zaloguj się aby komentować
#f1 #f1memy #kubica #janparowkacontent #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Kisnę z gimbofanow f1, co nonstop pi⁎⁎⁎⁎lą jakoby perez out w zamian za tsunodę, ricciardo czy tam innego kubicę, w zaleznosci jakie urojenie sie wylosuje xDD
zrozumcie dzbany, ze nawet gdyby red bull zakontraktowal dziesięciu Alonso, dwudziestu Hamiltonów i pietnastu Raikkonenów na miejsce drugiego kierowcy RB, to każdy z nich po kilku wyscigach snul sie w okolicach p10 xDD ten ledwo legalny ulep jest w 100% skrojony pod Verstappena i jego styl jazdy, i to przyjmując że bolidy są rzeczywiscie takie same ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A pierdy o perezie ogurze to mozna skwitowac usmiechem politowania, pamietajac sezony 2020 i 2021.
#f1
@3zet w sumie racja, większość wyścigów to procesja, tymi bolidami ni chuj nie da się jeździc w deszczu, obsesja na punkcie czerwonych flag przy byle gównie... a zresztą same bolidy ta tragedia, powinny być co najmniej 100 kg lżejsze i krótsze o pół metra, może wtedy te wyścigi na torach ulicznych, na punkcie których liberty media ma autyzm, miałyby sens
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@IronFist szczerze mówiąc to kiedyś pijany kierowca budził moje zgorszenie a teraz to ... jest mi to obojętne.
Jak u nas bagieta łapie i jest nagonka w mediach "KOLEJNY PIJANY KIEROWCA" a potem czytam, że miał we krwi mniej niż Włoch czy Hiszpan gdzie nawet nie liczą tego za jazdę pod wpływem. No to sorry ale dla mnie to jest łapanie na siłę xD Poniżej promila to znikoma różnica.
I zastrzegam, że nie jestem alkoholikiem a wręcz odwrotnie bo jestem abstynentem.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dotychczas zaprwzentowane kaski kierowców na nowy sezon. Grafikę znalazłem w sieci.
#f1

Zaloguj się aby komentować
Z cyklu znajdź różnice xD Ja dopiero przy bezpośrednim porównaniu, w wielu przypadkach dostrzegłem różnice jeżeli chodzi o malowanie xP
#f1 #motoryzacja





Zaloguj się aby komentować