
Społeczność
F1
Społeczność dla fanatyków F1

Społeczność
Społeczność dla fanatyków F1
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nowe malowanie VCARB na sezon 2024, pierwszy nie czarny bolid xP
#f1 #formula1 #vcarb #motoryzacja



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Powrut pisze, że cała afera ma być jedynie wynikiem tarć, które są w zespole już od jakiegoś czasu i że dni Hornera są policzone - https://powrotroberta.pl/2024/02/afera-w-red-bullu-wewnetrzny-spor-z-verstappenem-i-interwencja-ecclestona.html
Ciekawe to. Na pewno ciekawsze niż poprzedni sezon ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#f1
Zaloguj się aby komentować
Nowe malowanie Alpine na 2024, kolejny bolid gdzie dominuje kolor czarny, chyba ten sezon będzie nudny pod tym względem :v
#f1 #formula1 #alpine #motoryzacja




Zaloguj się aby komentować
Gruby ze studia ViaPlay to chyba jedyny człowiek którego znalazłem na polskim YT który wchodzi w techniczne szczegóły bolidów F1, podobaja mi sie jego nowe filmy z analizy zdjęć/renderów bolidów na nowy sezon, tutaj link do jego analizy KikStekaSaubera
#f1 #formula1 #stakef1team #motoryzacja
Zaloguj się aby komentować
Christian Horner został oskarżony o "nieodpowiednie zachowanie" (na Twitterze piszą, że wysyłał tzw. dick pics).
To chyba najbardziej interesujący sezon F1, a jeszcze się nawet nie zaczął!
#f1 #redbullracing
@FoxtrotLima a to nie jest nadinterpretacja oryginalnego newsa? Bo tam chyba było napisane o "nieodpowiednim zachowaniu wobec jednego z pracowników", bez podanej płci tej osoby. Dzisiaj już można przeczytać, że chodzi o "agresywny styl zarządzania". Przynajmniej to widziałem na profilach chłopaków związanych z dawnym Eleven F1.
Zaloguj się aby komentować
Nowe malowanie Stake F1 Team aka Sauber aka prawie Audi.
https://www.gpblog.com/nl/amp/258914/de-nieuwe-livery-van-stake-f1-team-zo-ziet-de-wagen-eruit.html
#f1 #formula1 #stakef1team #motoryzacja


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
De Vries przegrał sprawę ze swoim sponsorem/inwestorem i musi oddać 250k euro i połowę wynagrodzenia i przychodów reklamowych.
Umowa polegała na tym, że firma pomaga sfinansować jego start w F2 w zamian za procent przychodów w F1 jeśli zacznie w niej jeździć do 2022 roku. NDV uważa, że zastępstwo za Albona nie powinno się liczyć, sąd stwierdził inaczej
https://racingnews365.com/de-vries-f1-story-gets-worse-with-costly-lawsuit-loss
#f1

Zaloguj się aby komentować
#wruci ?
#f1
Zaloguj się aby komentować
Ciekawe, co na to Szarle Kle
Wjebac się w taki długi kontrakt po to by być drugim kierowcą, bo szczerze wątpię, żeby Ham dał sobą pomiatać.
Z drugiej strony Ferrari każdemu potrafi zjebac wyścig, więc to może być ciekawy sezon xD
#f1

Zaloguj się aby komentować
Ależ to będzie piękne połączenie xd Bambo chlipiqcy o opony i włoski cyrk wymieniający opony w dziwnych momentach xD
#f1
Zaloguj się aby komentować
HAMILTON w Ferrari od 2025 #f1
https://x.com/ScuderiaFerrari/status/1753133900925129140?s=20

Zaloguj się aby komentować