Zrobiłem pyszny gulasz wołowy dzisiaj ale jak go zjadłem nie powiem, bo moje kulinarne przeboje budzą zbyt duże kontrowersje. xD


#galaretkanomore


  • Zjedzone: 3 000 kcal* (*mam nadzieję, bo pokusiłem się na jakieś 300g torta z urodzin syna ale cholera - warto było. Szwagierka zrobiła miodownik-czekoladowy i był petarda.)

  • Spalone: 3 000 kcal

  • Kroki: 14 500

  • Trening: pull na siłowni plus brzuch (2 serie weighted crunch, 2 serie na ab wheelu oraz jedna do wyjebania Hanging Knee Raises).

  • Norweski: zrobię jeszcze


To nie był zły dzień, chociaż motywacji nie było aby wybrać się na siłownię ale na motywacji to nie można nic budować. Dyscyplina pcha do przodu i dzięki temu trening był faaaajny.


W ogóle beka, myślałem, że mi się wydaje (zwłaszcza, że jak ćwiczę to słuchawki na uszy i fokus na sobie tak na milion procent i niewiele zauważam), ale jedna małolata chyba specjalnie robiła wygibasy z dupskiem (gdzie mnie z tym bufetem) koło mnie, a potem zacząłem kisnać bo ruszyła za mną jak poszedłem robić brzuch i w przerwie między seriami- podskoczyła, wypiela dupsko do lustra i poszła. XD Normalnie jak małpa w zoo. xDDD

Generalnie jestem nie zainteresowany płcią przeciwną bo ja jestem monoseksualny- pociąga mnie tylko moja żona. Więc skacz se małolata do woli.


#chlopskadyscyplina

#dobrenawyki


#adelbertthemighty


O ten torteł jadłem i był mega czekoladowy. Jak na zdjęciu.

f759fa4a-79ab-424b-95b9-208c52d9cbb6

Komentarze (23)

splash545

@AdelbertVonBimberstein czyżby gulasz z twarogiem? xd

AdelbertVonBimberstein

@splash545 może tak może nie nic nie będę mówił xD

Opornik

@AdelbertVonBimberstein gadaj

AdelbertVonBimberstein

@Opornik miałem nowy twaróg znanej firmy Bieluch i trzeba było go stestować.

AdelbertVonBimberstein

@Opornik @splash545 zostało mi gulaszu jutro powtórka. Zawołam. XD

splash545

@AdelbertVonBimberstein wołaj. xd

1070695a-ca12-4452-8b04-270759d3f857
Gepard_z_Libii

Ostatnio jadłem gulaszowa z serem w kostkach, w sensie że ser był dorzucony już po nalaniu do talerza, to żaden wstyd

AdelbertVonBimberstein

@Gepard_z_Libii pewnie, pychota.

Gepard_z_Libii

@AdelbertVonBimberstein a twaróg się rozpuszcza w gorącym? jak tak to będę testował

AdelbertVonBimberstein

@Gepard_z_Libii Tak, robi się taki śmietankowy jak gdyby sam bóg Twaróg na język ci go położył. XD

Gepard_z_Libii

@AdelbertVonBimberstein w sam raz do czegoś pikantnego wrzucić

bartek555

Ciekawe czy bys tak samo spiewal jakby @Jaskolka96 nie miala tu konta

AdelbertVonBimberstein

@bartek555 tak samo bo jej najpierw tę historię sprzedałem zanim wam wrzuciłem. XD

Fly_agaric

pociąga mnie tylko moja żona

Zagląda tu? Jak tak, to mrugnij lewym okiem!

bojowonastawionaowca

@Fly_agaric koleżanka @Jaskolka96

AdelbertVonBimberstein

@bojowonastawionaowca @Fly_agaric co się chłopy odpaliły xd

bojowonastawionaowca

@AdelbertVonBimberstein kto gdzie?

AdelbertVonBimberstein

@bojowonastawionaowca wołają mi żonę jakbym jej nic nie mówił

Fly_agaric

@AdelbertVonBimberstein Nie no, jak już masz nosek taki brązowy, to dobrze, żeby dotarło do adresata xD

Jaskolka96

Nie wrzucaj mi tu takich zdjęć tortu, bo teraz całe hejto wie jacy z nas nieogarnięci rodzice, że na urodziny syna nie mieliśmy świeczek i dostał wielkanocnego tealighta z kurą xdd

AdelbertVonBimberstein

@Jaskolka96 to było dwa dni temu, nikt nie skojarzył a temat już nie żyje xd

Zaloguj się aby komentować