Yes_Man★Liderw Dyskusje2024-08-14T16:40:43+02:0025Zapowiada się srogi, długi weekend #codziennepiciu #gownowpis2524Udostępnij
Wrzoo★2024-08-14T16:49:41+02:002@Yes_Man daj znać, czy jakościowo i smakowo warto :) próbowałam kiedyś z cin cina, był naprawdę smaczny, ale dość drogo wychodzi
Yes_Man★2024-08-14T17:16:08+02:002@Wrzoo warto, smakuje zasadniczo identycznie jak wariant z procentami. Bardzo dobrze wychodzi drink aperol + sprite. Zdecydowanie polecam
Zapster2024-08-14T16:44:00+02:004Termomix lub inne ustrojstwo w kącie, a ten będzie pił kuzwa aperola free :D
Yes_Man★2024-08-14T20:31:58+02:001@Pan_Buk moja różowa uwielbia aperol i tutaj bardziej chodzi o smak niż cenę. Poza tym karmi więc przynajmniej przez rok musi unikać alko
Iknifeburncat2024-08-14T22:27:08+02:000@Pan_Buk a czy oranżada smakuje jak aperol? Teoretycznie można kupić włoską oranżadę ze skórek pomarańczy (zabij mnie, zapomniałem nazwy), ale ciężko to w Polsce dostać.