@kodyak Głosowałem na KO, bo miał posprzątać po PiS. Nie przyjmuję wyjaśnienia "bo PiS zostawił finanse w tragicznym stylu". Doskonale o tym wiedzieli i obiecali doprowadzić je do porządku, obiecali tez rozliczyć aparatczyków PiS za defraudacje. Jak na razie ani nie posprzątali finansów, ani żaden ważny działacz PiS nie siedzi w więzieniu. Mają jeszcze 2 lata, ale na razie nie wygląda to najlepiej.
Budżet na 2025 roku był już wyłącznie dziełem koalicji, PiS nie przyłożył do niego ręki.
Zaloguj się aby komentować