Komentarze (35)
@monke szczerze to nie za bardzo. Praca 60h/tydzień, czasem wpadnie jeszcze niedziela. Na wyjazdach pracuję już prawie 12 lat i szczerze to nie czuję potrzeby zwiedzania samemu (kobieta i dzieci w PL są). Oczywiście jak jest coś w zasięgu to nie odmawiam sobie, jak np. na kontrakcie w Kenii firma zaproponowała safari w Nairobi National Park, więc skorzystałem. Ale tak, żeby pojechać samemu to mi się nie chcę.
W przyszłym roku mam być na konktrakcie bardziej na północ więc wtedy Rovaniemi podjadę zoaczyć ale bardziej dla zasady, że szkoda nie skorzystać z okazji niż muszę tam pojechać.
@xsomx snagi, commisioning, cold start, walkdowny. Co do sezonu... wszystko zależy od wielkości projektu. Ten wystartował w lutym, ja dołączyłem w maju i do świąt tu zostaje. Kolejny dopiero od marca bo tak mi pipeline ułożyli ale team z tego projektu rusza z nowym już od lutego. Żałuję, że beze mnie ale na to wpływu już nie mam.
Zaloguj się aby komentować

