#wiadomoscipolska #banki #bankomaty #pieniadze #twitter

#wiadomoscipolska #banki #bankomaty #pieniadze #twitter

@cebulaZrosolu jak to co poradzisz?
możesz pokazać jak to zrobić z poziomu telefonu
dla ciebie bełkot technologiczny jest w pełni zrozumiały, dla >65-latków równie dobrze informacje dot. obsługi sprzętów elektronicznych mogłyby być rysowane hieroglifami ( ͡° ͟ʖ ͡°)
edyp: w zasadzie to może wyszłoby nawet na lepsze w przypadku pisma obrazkowego xD
@VonTrupka moje babcie nie potrzebują sprawdzać stanu konta w bankomacie, nie wiem pewnie chodzą do banku jak się chcą dowiedzieć ile mają kasy, ale to dlatego, że mają w jakimś spółdzielczym czy cholera wie jakim :p
Za to starzy nie mają problemu z używaniem aplikacji, ojciec tylko nie bardzo mógł oczaic płacenia blikiem ale się nauczył :D
@redve ale o jakim dymaniu przez bank Ty piszesz? Bank czy bankomat oferuje pewną usługę, za którą trzeba zapłacić, jeśli chcesz z niej skorzystać. Dodatkowo bank oferuje Ci inne możliwości, które umożliwiają skorzystanie z tej usługi zupełnie za darmo. To od Ciebie zależy czy chcesz zapłacić czy nie. To tak samo jakbyś napisał, że mechanik samochodowy Cię dyma, bo oddałeś mu auto na wymianę rozrządu, a on chciał od Ciebie za to pieniądze
@redve zawsze można dowiedzieć się przed faktem po prostu sprawdzając cennik konta/karty. I tu też nie trzeba być biegłym informatykiem, bo poza taką możliwością na stronie internetowej banku, można udać się do oddziału i o to zapytać. Albo zadzwonić na infolinię.
Moim zdaniem nie ma to nic wspólnego z jakimkolwiek dymianiem, bo dymanie w mojej opinii to sytuacja, w której ktoś zataja przed Tobą informacje o skutkach danej czynności. I znowu posłużę się przykładem: glazurnik robi Ci płytki, umawiacie się na cenę usługi 120zł/m2. Ty taką cenę akceptujesz, glazurnik kończy robotę i stwierdza, że chce od Ciebie jednak 150zł2 "bo tak". To jest próba wydymania, a nie sytuacja, w której masz dostępny cennik, ale nie chce Ci się sprawdzić czy, a jeśli tak to ile coś kosztuje.
@DKK tylko tu nie chodzi o wycofywanie dostępu do gotówki a wystrzelone w kosmos marże operatorów bankomatów. Do tego dziesiątki reklam. Pewnie mają jakieś statystyki oglądalności tych reklam i te regularnie spadają więc zabierają część bankomatów żeby redukować koszty ich obsługi. Trend będzie postępował i może skończyć się tym, że pozostaną jedynie bankomaty banków w mniejszych miejscowościach.
Zaloguj się aby komentować