walnij piorunem jeżeli miałeś takie buty i grałeś w nich w gałę
#heheszki #nostalgia #dziecinstwo

walnij piorunem jeżeli miałeś takie buty i grałeś w nich w gałę
#heheszki #nostalgia #dziecinstwo

@BoJaProszePaniMamTuPrimaSorta jasne jasne akurat ci uwierzę. Po pierwsze sam grałem w gałę na wsi 30 lat temu, a po drugie przyczepność w korkach na twardej powierzchni, jaką jest parkiet jest gówniana. Wie każdy, kto przeszedł się w korkach chociaż kilka metrów po czymkolwiek innym niż trawa.
Także jasne jasne.
Miałem, grałem w piłkę i ogólni były za⁎⁎⁎⁎ste na halę. Wytrzymywał tyle że z nich wyrastałem a potem co roku miałem kolejne. Po pół roku wyglądały jak gówno bo te skośne paski odpadały a białe boki pękały w miejscu gdzie stopa się zgina na palcach ale but zachowywał integralność. Bardzo ciężko było je zniszczyć, w jednych miałem dziurę na paluch ale się nie rozkleiły.
Potem zmieniłem na takie jak na zdjęciu ale podeszwa też była z tej brązowo-pomarańczowej gumy.

Zaloguj się aby komentować