
Siły USA zaatakowały w piątek cele w Iranie. Uderzenia objęły magazyny rakiet i dronów oraz przybrzeżne stacje radarowe – informuje amerykańskie dowództwo CENTCOM. Irańskie media podały, że pocisk uderzył w okolice nabrzeża w mieście Sirik na południu kraju. #wiadomosciswiat #wojna

