Komentarze (24)

Dodawanie tagu #polityka do #heheszki uważam za wysoce niestosowne, gdyż zaczyna to przypominać cenzurę ze znanego portalu. Jak ktoś się chce pośmiać, to się pośmieje, a jak nie chce, to nie. Nie trzeba ludziom pokazywać z czego mogą się śmiać, a z czego nie.

@RogerThat moze dajmy jeszcze #heheszkigeopolityczne i żeby lepiej zbiasować odbiorcę to #heheszkieuropolityczne #heheszkitrzecioswiatowopolityczne itp. Żeby każdy dobrze wiedział z czego się śmiać, a z czego nie.


A i koniecznie #zweryfikowaneprzeznotariuszaarkadiusza

@kitty95 wydaje mi się, że w jakichś zasadach tagowania czy czymś takim jest napisane, że wszelkie treści polityczne powinny być otagowane polityka lub heheszkipolityczne. Nie jest to chyba zbyt duże wymaganie i niezbyt dużo zachodu, by wybrać odpowiedni tag, jeśli chcesz, by ktoś się śmiał.

@RogerThat tak, jest taki zapis, ale w przypadku treści humorystycznych uważam to za nadgorliwość. W szczególności że nie dotyczy to "polityki" krajowej.

@kitty95 >heheszkipolityczne

>przypadku treści humorystycznych uważam to za nadgorliwość


Ciekawe, dlaczego akurat heheszkipolityczne? xd


Nie blokuje polityki, ale nie dziwię się innym, że nie chcą oglądać tych mord tutaj, tej pomarańczowej także. Osobiście mnie odrzuca ten głupi ryj. Tak więc rozumiem innych.

@RogerThat idziemy w kierunku rasizmu zatem. Jest lepszy humor i gorszy humor.


To jeszcze trzeba #heheszkiniesmieszne żeby każdy mógł odfiltrować co go nie bawi.


Wymuszanie tagów to jest forma cenzury, jakby na to nie patrzeć. A cenzurowanie żartów jest nieśmieszne.

Zaloguj się aby komentować