Rosyjski propagandysta ma już po prostu dosyć medialnych sukcesów SZU

Rosyjski propagandysta ma już po prostu dosyć medialnych sukcesów SZU

YouTube
Chciałam krótko, nawiasem, zademonstrować na świeżym przykładzie, jak to obecnie nawet "złoty język" rosyjskiej propagandy, Włodzimierz Rudolfowicz, ma problemy z robieniem dobrej miny do złej gry i jest zwyczajnie zmęczony tymi wszystkimi medialnymi sukcesami SZU, jakie rosyjskie media muszą potem wygładzać, bagatelizować i relatywizować, aby złagodzić dysonans poznawczy wśród swoich widzów.

A także kolejny, najwidoczniej już stały element sołowjowego programu - problemy techniczne. Czyżby wszyscy zdolni technicy wyjechali do Gruzji?

#wojna #ukraina #rosja #andromeda

Komentarze (22)

Javax

Ból dupy bo nieraz prawda prześliźnie się do opini publicznej

vredo

@Javax Lubię oglądać jak ten typ się odpala, tylko czekam aż dostanie wylewu na wizji xd i wielce zdziwiony, że nie ma techników w studio? Pojechali robić za nawóz do słoneczników.

xniorvox

@vredo Szydzi, że "filozofowie" (odpowiednik naszych "wykształciuchów") odpłynęli i krzyżyk im na drogę, przy tym chce pokazać jakiś śmieszny obrazek na ich temat, ale nie może, bo... w jego telewizji zabrakło filozofów którzy się znają na technice. Po czym się widowiskowo wścieka

Orbita500

@vredo nie liczyłbym na nawet gram szczerości w tym co robi, to wszystko jest wyreżyserowany styl i przekaz dla przechlanego i dziurawego jak sito móżdżka radzieckiego patusa. słoikow jedynie gra swoją role, rozsierdzonego ale dbającego ojca raSSiji. Jeśli sądzisz, że on na poważnie się wqrwia... no to ciebie widocznie też nabrał.

Javax

@vredo Jak dla mnie to jeśli chodzi o jego zachowanie w stosunku w ramach tematu na który się wypowiada to te wszystkie "niekontrolowane" wybuchy złości, oburzenia, niedowierzania, straszenia, patriotyzmu itp wyglądają na celowe i zaplanowane systematyczne działanie.

vredo

@Javax Ale wylewu na wizji mógłby dostać

Bintang

Kurde @Andromeda , przestalem ogladac Twoje materialy bo sa zawzze pod jedno kopyto - hehe tragedia w rassiji, propagandizsta raZZiji placze. A chuja to prawda. Rosja niestety ma sie dobrze

argonauta

@Bintang ja przestałem od kiedy zaczęła wrzucać swoje "hehe" komentarze

xniorvox

Rosja niestety ma sie dobrze


@Bintang Odważna teza. Ja bym osobiście w kraju, który tak "dobrze" się miewa jak Rosja, mieszkać nie chciał.

TrocheToBezSensu

@Bintang Rosja niestety ma sie dobrze

Gdzie i w którym miejscu?

madhouze

@Bintang ja nigdy nie byłem w stanie wytrzymać tego ślimaczego tempa

Markowowski

@Bintang Ja nie znoszę jej głupkowatych wstawek w środku wypowiedzi. Mam mózg i chciałbym sam zinterpretować wypowiedzi, nie potrzebuję jej komentarza. Oczywiście wieszczenie rychłego upadku Rosji to propaganda i wierutna bzdura.

SZWIERZAK

Rosja ma sie dobrze- hehehehehe

Bintang

Bo wam tak andromeda powiedziala? Zobaczcie na wskazniki. Spadki pkb (malo miarodajne - ale jednak). -1.5-2% pkb r/r. To jak na niemczech. Na ukrainie -30%? Takze tak - uwazam ze w rosji nie jest tak zle jak nam to propaganda ukrainska probuje wmowic. Ja sie juz z tego wyleczylem.

Mentalista

@Bintang no chyba tak nie do konca, z ruskiej mentalnosci nie da sie wyleczyc jak widac.

kodyak

Wygląda ze on się produkuje i wymysla urojenia dla plebsu a inni mu nogi podkładają i na telegramie pokazują że to tylko jego urojenia. No wkurw uzasadniony w zasadzie

ramen

@AndromedaSłynny już opierdziel śp. Kamila Duroczka na "Rurka" o upierd**ny stół w TVN w 2008 roku to pikuś, bo Kamil nie wiedział, że jest nagrany. A ten jedzie na ekipę techniczną na wizji. Ale fakt - zepsuli mu narrację o filozofach na łódkach.

@Andromeda Twoje materiały mogłyby być brzmieć dziennikarsko bardziej "profesjonalne" bez tych osobistych wycieczek na russkich. Z jednej strony rzeczowo opisujesz fakty, fajnie się Ciebie słucha, a z drugiej robisz docinki (jak tutaj np. z żyletkami). Tzn sam dowcip jest ok, ale - może to kwestia oczekiwań - że nie pasuje do Twojego sposobu narracji. Jak się Ciebie słucha, to człowiek ma oczekiwanie, że materiał będzie rzeczowy i obiektywny. A może to też kwestia głosu.

Man_of_Gx

@Andromeda Po raz pierwszy wdowiec po willi nad jeziorem Como ubawił mnie prawie jak Niewzorow


Gx

vredo

Czyli jak nie będzie fotek to znaczy, że Ukraińcy nie trafili? Jakie to sowieckie xd

FourF

dobry tytuł sukcesy ukrainy są ostatnio wyłącznie medialne, kontrofensywa nieudana, sztab cały wyrzucony na bruk, utrata mniejszych wiosek a zbliżają się deszcze i błoto jesienne

Budo

On chyba ma kogoś zatrudnionego na pełen etat do gotowania bigosu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować