Komentarze (49)
@AdelbertVonBimberstein dlatego wlasnie, ze bawiles sie chwile. w chwile nie da sie przestawic na calkiem inny interfejs. tak samo z macbookiem. zeby w pelni docenic jego zalety trzeba poswiecic troche czasu, zeby poznac wszystkie funkcje i myki.
jak dostales pierwszy telefon to umiales wszystko odrazu? no nie, musiales go poznac. jak mialem swoj pierwszy iphone to tez na niego kurwilem, bo po prostu nie umialem go obslugiwac. nawet nie moglem znalezc opcji zmiany godziny. iphone ma pierdyliard uzytkownikow, nie bez powodu. apple jako samodzielna firma ma 30%, a w europie ciut wiecej rynku, gdzie wszystkie inne androidowe maja pozostala czesc. cos tych ludzi jednak przyciaga.
@bartek555 jedyne co by mnie mogło kiedyś przyciągnąć to zachwalane bezpieczeństwo- tzn. trudność w odczytaniu danych z telefonu przez osoby trzecie.
System mi nie poszedł, tak samo jak na mackbokach to już bardziej mi spasowało Ubuntu.
No ale peace, ja jestem dosyć specyficznym użytkownikiem o 5 minut od roota, którego nie robię bo nie chce mi się jebać z aplikacjami bankowymi potem, a tak to wszystko co można było uciąć bez roota- wykastrowane.
@Weathervax mam służbowego Pixela 8a, prywatnie używam Pixela 9. Moja żona ma 7a, więc jako tako mam porównanie. Na Twoim miejscu brałbym 8a, zdecydowanie lepiej leży w dłoni, dłuższe wsparcie, ekran 120Hz, Gemini (o ile w ogóle Cię to interesuje), lepszy czas pracy na baterii. Z minusów, tu zarówno 8a i 7a - fatalny czytnik linii papilarnych, działa jak mu się podoba. Pixel 9 jakościowo przeskok w porównaniu z poprzednimi generacjami, czytnik linii papilarnych działa bez zająknięcia, więc jeśli chcesz poczekać jeszcze chwilę, to zaraz będzie tańszy.
Btw, odnośnie komentarzy powyżej, dotyczących wojen ios/android. Przesiadłem się po 2 latach z iPhone, poprzednio też miałem Pixele. Nigdy więcej Apple, to kpina, że za ten hajs wciskają ludziom tak słaby sprzęt. Brak ekranu 120Hz, brak biometrii (FaceID mi nie odpowiada), a największą bolączką jest ios, bo telefon sam w sobie jest po prostu zwykłym telefonem. Dużo ograniczeń, wiele funkcjonalności narzucanych przez producenta, trochę jak w więzieniu. Używanie tego ma sens, jeśli korzysta się z ich ekosystemu, poza tym nie warto przepłacać. Takie odczucia mam po codziennym użytkowaniu iPhone.
Zaloguj się aby komentować

