Porzucone w lesie Clio Campus. Stoi około 8-9mc. Leśniczy wie, straż miejska nic nie może. Otwarty, pełen starych szmat.
#wrosty #motoryzacja




Porzucone w lesie Clio Campus. Stoi około 8-9mc. Leśniczy wie, straż miejska nic nie może. Otwarty, pełen starych szmat.
#wrosty #motoryzacja




@Atexor Jeżdżę na rowerze MTB po 15-25km dziennie po Kato. Często je mijam np. wieczorem i wracam kolejnego dnia obfocić. Wiele z nich mijam od dawna, wiele znam i je już pozgłaszałem i widzę w historii zgłoszeń Straży Miejskiej kiedy wysyłałem. Wiele aut mijam też chodząc lub biegając z Psem. Wiele mijam też jadąc autem po mieście ale często nie mam opcji się zatrzymać i zrobić zdjęcia ( Np. na Wiertniczej od 4mc stoi wrak BMW 3 który już nawet zdążyli podpalić ale nie ma gdzie stanąć, na Bukowej obok Gieksy stoją 3 ople na flakach wrastające w trawę ale non stop nie mam czasu na nie a poza tym są nudne...) W Głowie mam zapamiętanych jakieś 15-20 aut czekających na obfotografowanie i co tydzien wskakują nowe XD
Clio akurat kojarzę bo bywam obok średnio 1-2 x tygodniowo od 2-3 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować