@cebulaZrosolu Ale jest ś.p. jak jest świętej pamięci to tak jakby nie żyła. W dodatku grób można sobie kupić ale nie trzeba go grawerować od razu. U mnie jest przesąd że jak się graweruje osobie która jeszcze żyje to się przynosi na nią śmierć.
Jak dla mnie spoko, niech każdy sobie pisze czy rysuje na grobie co chce. Z zastrzeżeniem, że robi to świadomie za życia i że administrator cmentarza ma prawo odmówić lub wskazać inne miejsce.