Hejto.pl
Oficjalnie mamy dziś T+0. A raczej D+0 w staraniach o bycie rodziną 2+1 zamiast 2+0. Gdyby mi ktoś jeszcze 5 lat temu - MoralneSalto - Hejto.pl