Odechciewa się trochę już pisać na tym tagu CHUOPSKIM przez obumieranie części CHUOPSKIEJ i nasilanie się "wykopowych aspektów". Człowiek uciekł z tego bagna wykopowego, ehh złote czasy jak pisało się tu o ranczu chłopskim, każdy wrzucał swoje jadło kołchozowe, robił raporty z spierdotripów czy rozmyślał o UFO.


Nie wiem, może mi się tylko wydaję, ale obecnie jest tutaj może trzech aktywnych użytkowników. Gdzie się podziały inne chłopy? Wychodzą z przegrywu? Mam taką nadzieję. U mnie ostatnio niewiele się zmienia, dzień jak dzień, noc jak noc.


Dzisiaj w kołchozie dowiedziałem się, że za mało się staram (xD). Oczywiście olewam takie uwagi i pracuję sobie dalej. Po kołchozie kolacyjka w postaci 3 gotowanych na miękko jaj, twarożku z cybulq i chilli, do tego jakieś "bio" kromeczki chleba tostowego z chudą szynką. TOMAT OWOC ŻYWOTA JEGO również się znalazł.


#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #chlopskadyscyplina

01d705d8-2c18-4c36-80cd-5481043d9231

Komentarze (19)

@WiejskiHuop ja przestałem aktywnie pisać odkąd psycha się trochę poprawiła więc nie mam za bardzo o czym pisać


Przerzuciłem się bardziej na tag gownowpis

@WiejskiHuop no i ps to zdjęcie jest za mocno pozowane. Jak jeszcze mieszkałem na wsi Jak miałem 4 lata to się brało z ogólnego talerza na skutek czego robiła się berbelucha i mojta na talerzu nieestetyczna a kcal się zgadzały. Rocznik 88.

@WiejskiHuop a to prawda. Pozdrawiam kolegę, mam nadzieję że tomaty trzymają jeszcze smak, bo dawno nie miałem okazji próbować. Mam nadzieję, że wszystko jest okej poza kierowniczymi ku⁎⁎⁎mi.

@wombatDaiquiri Jest jak jest... Może się zbiorę któregoś dnia i obudzę jakoś ten tag, vloga zamierzam nagrać wreszcie, dużo planów dla jego a mało czasu i sił

@WiejskiHuop Przeciez to sama dyscyplina przychodzi z proba, przetrwaja tylko najwieksze i najwierniejsze chlopy. Trzymaj sie i nie zapominaj, ze tylko dyscyplina sie liczy. Ona zbawieniem, droga i celem.

@WiejskiHuop też nie piszę bo w sumie po co. Nic się specjalnego nie dzieje, a nie lubię charakterystycznych swego czasu dla wykopowego tagu prostych zdań typu "Umyłem się właśnie" albo "Jem chipsy paprykowe". No i ostatnio wspominałem, że ograniczam internet do minimum.

@Chougchento Rację masz chłopie, ja sam mało piszę bo co pisać? Jest jak jest, brnę dalej w to gówno zwane życiem, dzień jak dzień, dzień po dniu

Pany, w czerwcu nie miałem czasu na hejto, w lipcu pisałem jedynie na sztafecie. Zdziwiło mnie czemu nie mam powiadomień z tego tagu...a tu tag umarł. Smutno.

Zaloguj się aby komentować