
Microsoft od 1 sierpnia podnosi ceny Xboxów na całym świecie. Firma tłumaczy to kryzysem pamięci i storageu, ale dla graczy zostaje proste pytanie: jeśli konsole przestają być tanie, to czy zamknięty ekosystem nadal ma sens?
#gry

Microsoft od 1 sierpnia podnosi ceny Xboxów na całym świecie. Firma tłumaczy to kryzysem pamięci i storageu, ale dla graczy zostaje proste pytanie: jeśli konsole przestają być tanie, to czy zamknięty ekosystem nadal ma sens?
#gry
Hajs się musi zgadzać.
Poza tym, jest gro ludzi, którzy potrzebują pomocy nawet z podłączeniem się do Wi-Fi. Ktoś taki nawet nie kupi dzieciom komputera, bo nie będzie umiał tam zainstalować gier.
Myślałem, że LLMy to zmienią, ale ludzie, którzy boją się albo nie umieją nawet zrobić zakupów przez Internet boją się też używać LLMów.
Więc rynek na konsole jest i będzie, a ludzie zapłacą, bo nie będą mieli innej opcji.
Jak to mówią w Warszawie - złapałeś frajera to go duś.
Zaloguj się aby komentować