Mam uroczystą przysięgę nigdy nie chodzić do Biedronki z własnej nieprzymuszonej woli.

No ale zdarzy się że moje szczęście mnie wyśle "bo coś w promocji".

No i zawsze, za każdym jednym razem, umacniam się w przekonaniu że albo ja jestem za głupi na ten sklep, albo trzeba po prostu wybitnych umiejętności żeby te cenówki ogarnąć.


Nie dość że super promka, k⁎⁎wo.

Mało tego że cena za kilogram jest wpisana chyba randomowo, bo po prostu musi być podana

To na kasie wskoczyło 6.99 za ten dżem, bo promcia tylko z kartą Moja Palecionka i nigdzie o tym ani słowa


#biedronka #gorzkiezale #zalesie

78f0a243-2c64-498a-b955-d1fda1a57221

Komentarze (17)

Rozpierpapierduchacz

@Maciek próbowałem to rozpracować i jedyne wytłumaczenie jakie mogę znaleźć, to że promocja jest na dodatkową gramaturę XD


Czyli normalnie dżem ma dajmy x gramów i kosztuje 5,49, czyli 24 za kg, ale ten jest większy, więc cena jest trochę wyższa niż normalnego opakowania, ale za to kosztuje 3 zeta za kilo mniej


Tak bym to rozpracował

jajkosadzone

Ja dostalem z pracy bony na zakupy w biedronce za 400 zl,znow poczuje czar i walke z cenowkami <3 No i palety wszedzie,dzikie tlumy,smrod przepoconych meneli- zdecydowanie moj ulubiony sklep

cebulaZrosolu

@jajkosadzone moge odkupic od Ciebie ten bon za 300zl jak chcesz. Nie będziesz tam musiał chodzic

jajkosadzone

@cebulaZrosolu ale to moj ulubiony sklep smierdzacy menelem,dlaczego mialbym odstapic?( ͡° ͜ʖ ͡°)

JanPapiez2

@jajkosadzone 3mc temu otworzyli u mnie nowy sklep, byłem tam w drugi czy 3 dzień od otwarcia i na szafce z pieczywem zrobiłem zygzaka w kurzu. Do dziś tam jest xDDDD

jajkosadzone

@JanPapiez2 pojdz dzisiaj i cyknij foteczke

JanPapiez2

@jajkosadzone jak nie zapomnę to rano zrobie bo będę bułki kupował

jajkosadzone

@JanPapiez2 OP deliver,szanuje. Ladny znaczek.

Ragnarokk

@Maciek Jest powód czemu oni za promocje regularnie kary dostają

NiebieskiSzpadelNihilizmu

@Maciek 21,39zł/kg- tak blisko a tak daleko Za to nie powiem, ta niższa cena poza promocją niż w czasie promocji to jest niezły żart

emdet

@Maciek j⁎⁎ię ten sklep całym sercem i póki mnie siłą nie zaciągną to omijam szerokim łukiem ale 5,99zł za 280g to 21,39zł/kg

Maciek

@emdet a czy w takim razie 5.49 za 280g to 24.96 za kg?

emdet

@Maciek no bam się jebnęli, myślałem że o "glównej" cenie piszesz

Felonious_Gru

@Maciek @emdet cena poza promocją się nie zgadza po prostu

94d5aea0-281c-4a7a-84c3-2eb7b2e11239
jiim

24.96/kg to 6.99 za 280 gramów, więc skąd tam cena 5.49?

J⁎⁎ać takie manipulacje, dobrze że do tego śmietnika nie chodzę.

Zaloguj się aby komentować