Lekarka mi powiedziała, że mi nie da tabletek na bezsenność, bo na bezsenność jestem za młody i mam pić se meliske xD takiej rady potrzebowałem, dzisiaj na pewno będę spał jak nigdy dotąd dzięki tej herbatce
#bezsennosc


Lekarka mi powiedziała, że mi nie da tabletek na bezsenność, bo na bezsenność jestem za młody i mam pić se meliske xD takiej rady potrzebowałem, dzisiaj na pewno będę spał jak nigdy dotąd dzięki tej herbatce
#bezsennosc


@smierdakow tam mnie jeszcze nie było, ale rozmawiałem o tym z neurologiem przy okazji innego tematu i też twierdzi, że leków na to się nie daje, bo szybko uzależniają. Sugeruje psychoterapię, ale sobie daruje, bo mi nic nie jest, nie mogę spać w nocy bez znaczenia czy czuje się w porządku czy trochę gorzej. Ale lek mi zapisze jak wymęczę. Tak to przez neta muszę receptę kupic. Przestałem to brać żeby się utwierdzić w przekonaniu, że nie wpadłem w błędne koło, że biorę tabletkę, bo nie mogę spać, a nie mogę spać, bo jestem przyzwyczajony do tabletki.
@evilonep kurde no to rzeczywiście masz ciężko, ja po połówce hempszota nie mogłem wstać na drugi dzień tak mi się dobrze spało. Ale tak jak mówi @esq8 różne tematy różnie działają, tutaj gość fajnie opisuje różne odmiany i które są lepsze do spania jakbys potrzebował => https://www.youtube.com/watch?v=dDutqhBPvU4
@frondeus tez mam. U mnie mega zmiana odkad suplementuje witamine d (vigantol) w bardzo duzych dawkach. Nagle zero zmeczenia i pelna energii "znikad" po 20 latach tego typu problemow. Gdyby mi ktos powiedzial, ze brak witaminy d tak na mnie dziala, to bym ta osobe wysmiala. Suplementowalam inne, ale zadna nie daje mi takiego efektu jak ta - jako jedyna jest lekiem bez recepty dostepna na rynku.
@evilonep ja lekarce powiedziałem, że jestem permanentnie senny i zastanawiam się czy to nie bolerioza, bo często po lesie spaceruję i w sezonie wyciągam około 15 kleszczy. To mi typiara odpowiedziała, żebym sobie okno podczas pracy otwierał, bo świeże powietrze mnie pobudzi. Sorka, ale część lekarzy to kompletni debile.
@evilonep Złote zasady w polskiej ochronie zdrowia:
Jeżeli chcesz się udać do specjalisty, wybieraj młodych. Im się jeszcze chce dociekać.
Jeżeli wiesz czego potrzebujesz i bierzesz od dawna te same leki, wybieraj starych. Im się nawet nie chce spojrzeć na pacjenta, więc bez marudzenia wpiszą na receptę dosłownie każdy ciąg znaków jaki sobie zażyczysz.
Zaloguj się aby komentować