Lecimy dalej 💪
#budowadomu #budujzhejto #architektura i oczywiscie #motoryzacja #samochody

Lecimy dalej 💪
#budowadomu #budujzhejto #architektura i oczywiscie #motoryzacja #samochody

@Tytanowy-Owsik
Zawsze wyjdzie.
Ja zrobiłem 3 błędy
tylko jeden łącznik do światła w korzytarzy wejściowym. Żeby zgasić światło muszę podchodzić pod drzwi wejściowe xD
Oświetlenie w sypialni mam łącznie sufitowe i "nastrojowe" (takie tam nad łóżkiem) - czyli nei korzystam z żadnego xD
Nie przemyślałem systemu audio w salonei na dole i w game roomie na górze.
Zaloguj się aby komentować