Kontrola nawodnienia


No dzień dobry! Chodźcie, bo czeka #codziennepiciu


Mamy już środę! Z tej okazji chciałabym wznieść toast za osiągnięcie półmetka tygodnia roboczego. Najlepiej czymś nawadniającym — może szklaneczką wody? Jeśli jeszcze nie uzupełniliście dziś płynów, to zachęcam do podwójnego toastu!


PS. Ktoś wie, kiedy skończą się te deszczowe dni? Fajne są, ale wolę się nawadniać od wewnątrz, a nie od zewnątrz...


#kontrolanawodnienia #przypomnienie #woda #odwodnienie

9ba20db1-60ca-40fe-bff8-d9addf73ef9b
Wrzoo userbar

Komentarze (18)

@Tapporauta woda mineralna vytatas to najlepszy środek antykoncepcyjny, ale trzeba pić nie przed, nie po, ale zamiast seksu

Oglądało ostatnio The Faulty z 1998. I to film o kosmitach przejmujących szkołe. I oni potrzebują wody i jak ktoś nie jest nawodniony to ciężej go przejąć. A narkotyki które dealer sprzedaje w szkole mają właściwości usuwające wodę z organizmu co je morduje i tak sprawdzają kto jest kosmitą.


Pomyślałem o @Wrzoo jak to oglądałem. xd

Zaloguj się aby komentować