Jest stanowisko Mentzena w sprawie zbanowania konta Konfederacji na Instagramie
Post na twitterze od Konfederacji o banie:
https://twitter.com/KONFEDERACJA_/status/1698801939813716232
#polityka #konfederacja
Jest stanowisko Mentzena w sprawie zbanowania konta Konfederacji na Instagramie
Post na twitterze od Konfederacji o banie:
https://twitter.com/KONFEDERACJA_/status/1698801939813716232
#polityka #konfederacja
@bimberman
Jak rozumiesz wolność słowa? Jeżeli naoglądam się zięby i zacznę gadać kocopoły żebyśmy jedli witaminę C, ponieważ ta leczy raka - to czy mam prawo do głoszenia takich rzeczy?
W końcu jest wolność słowa, każdy więc może mówić co mu się podoba. Przedstawiać opinię jako fakty i twierdzić że to prawda niczym ruska onuca.
Wolność słowa, jako narzędzie jest używane tutaj do wypaczania rzeczywistości z premedytacją. Twierdzisz więc że każdy ma prawo do głoszenia kłamstw, po to żeby zyskać pewną korzyść? Ruskie chcą się wybielić, zięba zarobić a konfederacja uzurpować władzę. Dając im swobodę wypowiedzi, w pewnym sensie przyczyniamy się do propagowania tego typu dyrdymałów. Wiesz, brak akcji to też akcja. A stawką jest poziom dyskusji publicznej.
Jeżeli jakaś platforma (np. instagram) ustanawia zasady, że na jej serwerach nie będzie "popierania przemocy wobec określonej grupy ludzi" to dlaczego wychodzisz z inicjatywą że oni te zasady powinni sobie wsadzić w tyłek i nad nimi powinna być jakieś odgórne prawo, które pozwala na każdą wypowiedź - nieważne czy prawdziwe czy ordynarne kłamstwo?
@bimberman
Ale czemu politycy mają być pod tym kątem jakimś wyróżnikiem? Oni też przecież gadają kłamstwa, które łatwo zweryfikować.
Powiedz mi, skoro jesteś za bezwarunkową wolnością słowa [dla polityków] - to czy Twoim zdaniem politycy mają prawo kłamać i zdobywać w ten sposób elektorat? Twierdzisz że mam prawo wyłączyć tv i ich nie słuchać, ok. Co jednak jeżeli oni na stosie kłamstw i mataczenia stworzyli sobie elektorat, który nie wyłączył TV, uwierzył w te kłamstwa i wybrali ich do władzy? Mam uważać że wolność wypowiedzi dopuszcza zakłamywanie rzeczywistości i czerpania z tego tytułu korzyści? Nawet jeżeli będzie to tak bezczelne, jak 'mieszkanie i duża hawajska dla każdego kto na nas zagłosuje?'
@bimberman
Ale wiesz że Ci którzy stracili dostęp nie stracili go według widzimisię tychże mediów?
Stracili go ponieważ nie potrafili utrzymać dyskusji na poziomie i łamali przy tym wewnętrzny regulamin tego medium, na który godzili się od początku. Sami się o to prosili propagując takie treści a nie że im zabrano dostęp bo ktoś ich nie lubi.
chce wiedzieć co idioci kombinują
Mam pozwolić na obniżenie standardów dyskusji ponieważ Ty chciałbyś wysłuchać jak nisko zeszli?
Może lubisz taki poziom dyskusji że się obrzuca gównem, nie wnikam. Ja nie, dlatego uważam że nawet wolność słowa ma swoje granice.
@bimberman
Za delikatny na kłamstwa? Co Ty pierdolisz? Rozróżnij fakt i opinię - jak ktoś mi przedstawia opinię jako fakt to jest chujem a nie ja 'delikatny' bo się wkurwiam że ze mnie debila robi.
Jakby byli normalni to by ich nie banowali. Lubisz jak robi się z Ciebie debila - Twoja wola. Ja nie lubię, tak samo jak nie lubię żeby mi sąsiad o 2 w nocy napierdalał wiertarką - dlatego w obu przypadkach potrzebne jest jakieś ograniczenie wolności.
@pozdrawiam_was_ciule to skąd brał byś info o nich ? widać jak pięknie się kompromitują i jadą po innych powinno być prawo nakazujące politykom prowadzenie swojego profilu w mediach społecznościowych abyśmy wiedzieli jak pracują , co myślą aby ludzie ocenili kto jest dzbanem kto kłamcą a kto w miarę porządny
Zaloguj się aby komentować