Jak wam jest gorąco i ciężko to pomyślcie jakby przy takiej lampie z nieba ciężko się odśnieżało podjazd czy chodnik
#gownowpis #pasjonaciubogiegozartu #heheszki #suchar
Jak wam jest gorąco i ciężko to pomyślcie jakby przy takiej lampie z nieba ciężko się odśnieżało podjazd czy chodnik
#gownowpis #pasjonaciubogiegozartu #heheszki #suchar
Zaloguj się aby komentować