ErwinoRommelo★GURUw Hydepark2026-06-24T01:20:57+02:0014I to jest temp w erwinkowej jaskini picrel k⁎⁎wa 1h20 #nocnazmiana jak zyc, jak zyc…148Udostępnij
UncleFester★2026-06-24T06:20:45+02:002@ErwinoRommelo W odbycie, takim termometrem, szacun. Pierun leci