ErwinoRommelo★GURUw Hydepark2026-06-24T01:20:57+02:0025I to jest temp w erwinkowej jaskini picrel k⁎⁎wa 1h20 #nocnazmiana jak zyc, jak zyc…2517Udostępnij
ErwinoRommelo★2026-06-24T12:01:48+02:002@WilczyApetyt @Kronos pierwsze pietro… dzieki panowie ze odrywanie zakretek od butelek i heheszki z elektrykow, to wasze dzielo!
WilczyApetyt★2026-06-24T12:23:27+02:001@ErwinoRommelo właśnie nie jest taka zimna na jaką wygląda ( ͡° ʖ̯ ͡°)
UncleFester★2026-06-24T06:20:45+02:008@ErwinoRommelo W odbycie, takim termometrem, szacun. Pierun leci
ErwinoRommelo★2026-06-24T22:35:10+02:001@Byk a najlepsze ze sie przeziebilem od picia wody z kosmiczna iloscia lodu xD nos zatknay leb boli a z nieba zkwar
Byk★2026-06-25T06:33:30+02:000@ErwinoRommelo znam ten ból, tydzień temu jak zaczęło się robić ciepło złapało mnie zapalenie zatok, węch i smak poszły na urlop a ja wyglądałem jak skrzyżowanie helupiarza z koksiarzem, zasmarkany i zatkany na amen.