I have been summoned
@bojowonastawionaowca @Z_buta_za_horyzont
#piorawieczne


I have been summoned
@bojowonastawionaowca @Z_buta_za_horyzont
#piorawieczne


@pingWIN Prawda?
Btw, znalazłam to kaweco na chińczyku w wersji logowanej/sponsorowanej, ale miliony monet chcą: https://pl.aliexpress.com/item/1005006015250799.html?spm=a2g0o.productlist.main.1.59b0iIV9iIV9ch&algo_pvid=255efc68-91ca-4298-9d6c-a9397308e433&algo_exp_id=255efc68-91ca-4298-9d6c-a9397308e433-0&pdp_ext_f=%7B%22order%22%3A%222%22%2C%22eval%22%3A%221%22%7D&pdp_npi=4%40dis%21USD%2167.95%2167.94%21%21%2167.95%2167.94%21%40211b80c217393601974446172eea74%2112000035332268112%21sea%21PL%21739728332%21X&curPageLogUid=EYxHzrg0i5Ea&utparam-url=scene%3Asearch%7Cquery_from%3A
@Wrzoo Też właśnie widziałem jak patrzyłem ostatnio, nie no tyle nie dam xD Kiedyś będę miał żółte pióro jakieś, myślę nad Lamy, choć jest to wybór taki chyba bardziej racjonalny niż sercowy przy Lamy, bo mało ma takiej "duszy" moim zdaniem. Chociaż w sumie kolejne pióro jakie by nie było to racjonalne nijak nie będzie XD
@pingWIN ja bym nie brał XD
https://lamyonline.pl/produkt/pioro-wieczne-lamy-lx/?variation=22984

@Rozpierpapierduchacz Nie no, 330zł to nie kosztuje xD Na amazonie za 150zł (polskie sklepy około 200zł): https://shorturl.at/aLVOd
Ten brązowy mi się podoba, ale w formie wyleczenia się z niego kupiłem Hongdiana M2, który też jest brązowy i aluminiowy, a przy okazji zastąpił też przyszłe potrzeby Kaweco, bo typ prawie ten sam xD Ale no, ten LX Marron podoba mi się

Zaloguj się aby komentować