

@bartek555 jak oni serio trasie płytki kładą na codzien bez sprzętu, to im za⁎⁎⁎⁎scie współczuję... Sam takie kładę, ale sprzętu mamy od groma, specjalne wozki, stoly do obrobli, wozki do kladzenia na podloge czy na sciane, przyssawki elektryczne z manometrami, no wszytko co tylko wychodzi z nowosci do tego typu prac. Noo inna bajka, ze i tak czasem jakas plytka strzeli;p
@bartek555 samo noszenie w pionie na dluzszym boku to nawet lepiejz szybciej recznie przeniesc, ale jak juz masz jakies otwory zrobione, to zajebiscie cala plytke oslabia, wiec juz takie stelaze z przyssawkami sa baaardzo pomocne. Fakt, 1 plytke mogli sobie tak ogarnac, my cale lazienki przewaznie robiny, a czasami w jednej willi jest ich 5-8, wiec wjezdzamy z narzedziami na kilka tygodni;)
Zaloguj się aby komentować