@hejto czemu nam tego tutaj nie wrzucacie? xD
Przyznać się który już jest napruty o 18 xDDD
Edyta: w sumie jest piątek, daję dyspensę na spożycie xD
https://x.com/Hejtopl/status/1781352720177213772
#hejto

@hejto czemu nam tego tutaj nie wrzucacie? xD
Przyznać się który już jest napruty o 18 xDDD
Edyta: w sumie jest piątek, daję dyspensę na spożycie xD
https://x.com/Hejtopl/status/1781352720177213772
#hejto

Zaloguj się aby komentować